Рівнян запрошують на презентацію мистецького проекту “Ренесанс образів”

Щасливе
17.01.2020  10:11

22 січня о 17:00 год у виставковій залі Міського Будинку Культури відбудеться презентація мистецького проекту «Ренесанс образів».

Світлини – Олександр Харват, Мистецька атрибуція, тексти – Микола Бендюк. Ідея проекту полягає у популяризації творів мистецтва, що знаходяться в музеях та галереях Рівненщини, спонуканні людей до відвідування музеїв, ознайомлення з культурним надбанням, збереження його, оскільки багато людей просто не знають, яка культурна спадщина у нас є. В експозиції виставки та на сторінках альбому відомі рівняни стали подібними до персонажів з картин та скульптур, сфотографовані поруч з твором мистецтва. Для підкреслення схожості були використані звичайні шматки тканини, деталі одягу, перука, поза… Колись люди були такими ж, як і ми сьогодні, просто вони носили інше вбрання та зачіски. Крім того, гени нашої шляхти нікуди не поділися, вони є і в нас з вами.

У програмі:

  • презентація виставки та каталогу світлин;
  • культурна програма за участі солістів-вокалістів Рівненської філармонії, лауреатів національних та міжнародних конкурсів Анастасії Янцур (учасник теле-проекту «Голос країни») та Павла Мищука;
  • перші мазки художника Олександра Гурістюка над новим портретом;
  • спілкування з авторами та учасниками проекту;
  • ведучі заходу – Галина Цьомик – акторка театру, заслужена артистка України, В’ячеслав Білецький – шоумен, Ірина Білотіл (МБК).

Організатори та співорганізатори – Міський Будинок Культури, народна фотостудія «Простір фото», студія «У фарватері істин».

Контактні дані: тел. 096-902-1043, 097-1164539, e-mail: kharvat@ukrfoto.org. Вхід вільний.

За матеріалами прес-служби МБК.

, , , переглядів: 515


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *