Рівняни все частіше звертаються за виготовленням ID-картки

Гринюк Перевезення
14.07.2020

Рівняни все частіше звертаються за виготовленням ID-картки

Вдвічі більше у червні звернулося громадян за оформленням паспортів до підрозділів Міграційної служби Рівненщини, аніж у травні.

Відомо, що на Рівненщині тривають карантинні заходи. Але відвідувачів у Міграційній службі побільшало. Громадяни звертаються за оформленням документів, дотримуючись відповідних заходів безпеки.

Зокрема почастішали звернення громадян за обміном старих паспортів-книжечок «радянського» зразка на сучасний український документ – ID-картку.

Відтак у червні оформлено 2 242 ID-картки та 1 975 паспортів громадян для виїзду за кордон. Це на 2,5 тисячі документів більше, аніж у травні, та близько 4 тисяч більше, аніж у квітні.

Довідково повідомляємо, що детальну інформацію з отримання виготовлених документів, що підтверджують громадянство, посвідчують особу чи її спеціальний статус, сформованих довідок, витягів тощо – можна дізнатися за телефоном: (0362)679545.

З режимом обслуговування територіальними підрозділами УДМС України в Рівненській області можна ознайомитися на офіційній сторінці facebook та на сайті Державної міграційної служби за посиланням: https://dmsu.gov.ua/news/region/7084.html.

Управління ДМС у Рівненській області

, , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *