У Рівному нацгвардійців привітали із 28-ою річницею створення військової частини

квиток на автобус
Щасливе
26.01.2024  22:00

На Рівненщині вітали нацгвардійців із 28-ою річницею створення їх військової частини.

Секретар міської ради Рівного, Віктор Шакирзян, особисто привітав службовців військової частини 3055 Національної гвардії України з цією важливою подією.

Виконуючи обов’язки міського голови, Шакирзян відзначив, що нацгвардійці стали невід’ємною частиною оборонної системи країни, прийнявши на себе відповідальність за забезпечення безпеки на території громади та в зоні активних бойових дій.

“Кожен, хто в такий важкий час надягає військовий одяг, кожен, хто взяв на себе велику відповідальність захищати рідну землю та народ від ворога, заслуговує на повагу та шану. Бійці Національної гвардії достойно несуть звання Захисників України. Дякую вам всім за вашу службу, відданість народові та вірність присязі, яку ви взяли на себе. Ми продовжимо підтримувати вас усіма можливими засобами, щоб разом крок за кроком приблизити перемогу України в цій важливій війні”, – відзначив Віктор Шакирзян.

З нагоди свята глава місцевої громади вручив грамоти службовцям нацгвардії, а двох з них відзначив цінним подарунком — іменним годинником від міського голови.

Командир Нацгвардії у Рівному, Віталій Опольський, висловив подяку місту за постійну підтримку нацгвардійців, зазначивши, що військова частина регулярно отримує допомогу в матеріальному забезпеченні, таку як квадрокоптери, маскувальні халати та інше.

, , переглядів: 64


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *