У сервісних центрах МВС запроваджені карантинні заходи

Провидиця
Щасливе
17.03.2020  13:07

Відповідно до постанови Кабінетом Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», запроваджено карантин на усій території України. Територіальні сервісні центри МВС продовжують надавати адміністративні послуги громадянам у звичайному режимі, проте з метою запобігання поширення епідемії коронавірусної інфекції, у приміщеннях сервісних центрів МВС запроваджені наступні заходи:

до приміщення запрошуються лише безпосередні отримувачі послуг (пріоритет обслуговування надається громадянам, які зареєстровані в електронній черзі через Електронний кабінет водія);

у приміщенні дозволено перебувати не більше 10 осіб, які отримують послуги, а інші очікують запрошення за його межами;

не здійснюватиметься екзаменаційна діяльність щодо складення іспиту із підготовки\перепідготовки водіїв транспортних засобів;

запроваджується додаткове періодичне провітрювання та вологе прибирання дезінфікуючими засобами.

Також у сервісних центрах МВС Рівненщини запроваджено дистанційне вимірювання температури як у співробітників, так і відвідувачів сервісних центрів МВС. Адміністратори сервісних центрів МВС, які звернули увагу на хворобливий стан відвідувача, можуть запропонувати йому звернутися до сервісного центру МВС після одужання, а в разі його незгоди поінформувати, що до нього буде викликана карета швидкої допомоги або поліція.

Просимо громадян, які мають ознаки будь-якого вірусного захворювання, утриматись від відвідувань сервісних центрів МВС. Не виходячи із дому, можливо отримати послуги через Електронний кабінет водія онлайн:

  • відновлення та обмін посвідчення водія;
  • верифікація даних посвідчення водія та свідоцтва про державну реєстрацію транспортного засобу;
  • замовлення належного користувача;
  • перевірка і оплата адміністративних правопорушень;
  • перевірка транспортного засобу за VIN-кодом.

Також дистанційно можливо замовити та отримати довідку про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень. Отримати додаткову інформацію та проконсультуватися можна за телефоном (044) 290-19-88 або в повідомленнях на Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС. Дізнатися новини сервісних центрів MBC – на сайті hsc.gov.ua.

Повідомляє РСЦ МВС в Рівненській області.

, , переглядів: 398Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *