За рахунок благодійників у Рівненську лікарню придбали нове обладнання на майже 45 тис. гривень

Регіонтехсервіс
Щасливе
06.02.2019  15:30

За рахунок благодійників у Рівненську лікарню придбали нове обладнання на майже 45 тис. гривень

Завдяки фінансовій підтримці учасників благодійного забігу «Rivne St.Mykolas Run 2018» Рівненська обласна дитяча лікарня отримала нове медичне обладнання. На зібрані кошти, які були перераховані на рахунок Благодійний фонд «Скарбниця Надії», у неврологічне відділення для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки та у відділення анестезіології та інтенсивної терапії придбали шприцеві насоси вартістю 44 864 гривні.

Нове обладнання

За словами головного лікаря Віталія Бойко, таке медичне обладнання значно покращить роботу медиків. Зокрема шприцеві інфузійні насоси дозволяють розраховувати введення медикаментів, які вимагають мікродозування, а також контролюють швидкість введення необхідної дози препарату.

Благодійники придбали нове обладнання для дитячої лікарні Рівного

Благодійний забіг втретє відбувався ще 16 лютого  2018 року до Дня Святого Миколая. Завідувачі обох відділень Михайло Кулик та Світлана Грицило також були учасниками цієї акції. Окрім того, впродовж січня фондом «Скарбниця Надії», додатково було залучено 18 тисяч гривень він анонімного благодійника.

Читайте також:

  1. Рівненська Центральна міська лікарня – нові номери телефонів
  2. “Залізнична” лікарня Рівного отримала допомогу з Баварії
, переглядів: 623
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *