“Злата Плаза” закривається на карантин, але Фуршет працюватиме

Щасливе
16.03.2020  16:41

Центральній торговий центр “Злата Плаза” закривається на карантин

Заборона торгівлі почала діяти: відділи одного з найбільших магазинів Рівного “Злати плази” почали закриватися. Втім, на дохід підприємців “простій” навряд чи сильно вплине – покупців навіть в обідню пору тут зовсім мало, пише Рівне Вечірнє.

Продовольчий магазин “Фуршет”, що в цій же будівлі на нижньому рівні, працює. Втім каси працюють лише з одного боку, той вихід/вхід, що через “Злату плазу” – зачинений. Людей тут теж небагато – та й продуктів стало помітно менше. Голі полиці там, де ще вчора лежали недорогі крупи, порожні й контейнери з гречкою та рисом. Дуже мало на полицях м’яса в упаковках, а курятини взагалі немає. Чи то розкупили, чи то не завезли, а може не встигли виставити на полиці.

Директор ТЦ «Злата Плаза» Олександр Оверчук: “Поки що ми працюємо в штатному режимі, проте з 18 березня, згідно рішення комісії з питань ТЕБ та НС – закриваємося, до 3 квітня. Орендарі поставилися до цього з розумінням. На питання, чи підуть працівники торгового центру у відпустку за власний рахунок, відповіді поки не маю. Супермаркет «Фуршет» працюватиме за графіком”.

, , , переглядів: 817


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *