Як скласти захоплюючий туристичний маршрут Рівненщиною?

Щасливе
25.04.2018  15:13

Якщо ви запланували мандрівку до Рівненщини, то заздалегідь знаєте, що відвідаєте, адже напевне чули про “Кукушку”, Тунель кохання та Дубенський замок. Проте, щоб максимально використати час виділений на мандрівку скористайтесь послугами туристичних офісів(центрів), які діють по Рівненській області.

Протягом 2017 року їх відкрито у Острозі, Володимирці, Сарнах, Дубенському районі та Корці. Тут ви зможете оперативно отримати інформацію і зпланувати цікавий маршрут.

Туристичний інформаційний офіс у м. Острог

Центр туристичної інформації розташований у приміщенні міської бібліотеки для дітей за адресою м. Острог, вул. Героїв Майдану, 7.  У ньому кожен охочий може отримати усі відомості про Острог та його пам’ятки українською, польською та англійською мовами та скористатися організацією різноманітних екскурсійних послуг. Тут можна придбати буклети про Острог і сувеніри. Працівники центру допоможуть вирішити також побутові питання, пов’язані із проживанням та харчуванням туристів.

Керівник Центру туристичної інформації – Олеся Гощук.

Контакти:

тел.: +380961410691

e-mail: tourism.ostroh@gmail.com

Туристичний інформаційний офіс у м. Володимирець

Завдання ТІО – залучати та супроводжувати туристів різними об’єктами району. Завдяки співпраці з Асоціацією «Бурштиновий світ», за розуміння та підтримки всіх гілок влади, наш офіс має статус офіс-музей, що включає: музей  бурштину, музей  історії вузькоколійної  залізниці та поліського краю. В ТІО можна отримати корисну інформацію про Володимиреччину. Скориставшись послугами, туристи максимально ефективно спланують свій маршрут подорожі, отримають інформацію про культурні події. Також можна придбати місцеві сувеніри та краєзнавчу друковану продукцію. Працівник офісу допоможе вирішити побутові питання, пов’язані із проживанням та харчуванням туристів, отримати екскурсійний супровід.

Екскурсії:

–          вузькоколійка залізниця «Антонівка – Зарічне»;

–          гліцеринові озера с. Воронки, с. Біле, (РОК) Біле озеро;

–          святині Володимиреччини;

–          місцями паломництва;

–          заповідники заказники;

–          фольклорні експедиції;

–          туристичні маршрути за узгодженням

Контакти:

34300, Рівненська обл., смт Володимирець

вул. Соборна, 24, 1-й поверх

Контактний телефон:

+38 (068) 870 73 36

E-mail: tio_volod@ukr.net

Відділ культури і туризму РДА

34300, смт. Володимирець

вул. Соборна, 32, 2-й поверх

+380 (3634) 2 39 69

E-mail: volod_cultura@ukr.net

Туристичний інформаційний офіс у м. Сарни

Туристичний інформаційний офіс розташований у приміщенні Сарненського історико-етнографічного музею. В туристичному офісі зібрано інформацію про Сарни, його пам’ятки, туристичні об’єкти краю, маршрути. Саме тут можна уточнити розклад потягів та автобусів, отримати побутові поради щодо проживання та харчування, інформацію про заплановані в місті, районі та області культурні заходи, екскурсійний супровід, необхідну інформацію, щоб кожна мандрівка Рівненщиною стала змістовною і залишила приємні спогади.
Також тут можна придбати місцеві сувеніри та краєзнавчу друковану продукцію.

Контакти:

34503, Рівненська обл., м. Сарни
вул. Просвіти, 20 (КЗ «Сарненський історико-етнографічний музей»)
+380 (3655) 3 53 97
E-mail: sarnymuzei@meta.ua

Відділ культури і туризму Сарненської РДА
34503, м. Сарни
вул. Широка, 31, 4-й поверх (міська рада)
+380 (3655) 3 51 54
E-mail: cultura.sarny@ukr.net

Туристично інформаційний офіс у Дубенському районі

3 жовтня 2018 року, на Шевченковому джерелі, що у с. Підлужжя Дубенського району, відкрили інформаційно-туристичний офіс.

Туристичний центр покликаний зробити кожну мандрівку районом та Рівненщиною комфортнішою. Тут туристи зможуть отримати корисну інформацію про об’єкти, маршрути, екскурсії, розклад потягів та автобусів, побутові поради щодо проживання, харчування та про культурні заходи.

Туристично інформаційний офіс у м. Корець

Це  5-ий Центр, який створили у Рівненській області у 2017 році . На черзі – Рівне та Клевань.

Корець називають «містом десяти церков» та Християнською Меккою Рівненщини. В туристичному офісі мандрівникам нададуть корисні рекомендації, допоможуть скласти оптимальний маршрут,  порадять відвідати Корецький Свято-Троїцький жіночий монастир, місцевий Замок XIV століття, історичний музей та інші цікаві локації. А ще нададуть консультацію, де переночувати, чим посмакувати, куди іще варто поїхати у нашому краї.

Туристичний інформаційний центр знаходиться у приміщенні районної бібліотеки (м.Корець, вул.Київська, 45). Тут також можна придбати туристичні буклети, магніти, брелоки, сувенірні тарілки, чашки, настінні годинники та отримати «паспорт мандрівника».

Нагадаємо, що на Рівненщині стартувала гра-квест “На власні очі”. Щоб взяти участь у захоплюючій мандрівці завітайте у будь який туристичний офіс Рівненщини, придбайте паспорт мандрівника і гайда за пригодами та призами.

, , , , , , , , переглядів: 2 747


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *