Каскад ставків села Деражне(+ФОТО)

Щасливе
31.05.2017  13:05

Каскад ставків села Деражне(+ФОТО)

Затяжна холоднеча та дощова, непривітна весна так надокучили своєю сірістю та буденністю. Вже за порогом на нас чекає літо, риболовля, пляжі і відпустки. Кажуть Волинь синьоока, а ми відповімо, що Рівненщина влітку небесно блакитна! Ставки, озера, водосховища, ріки нашого краю – це скарбниця для туристів.

Село Деражне обрамлене мережею ставів, тут активно розвивається зелений туризм, розбудовуються відпочинкові бази. Мандрівники з Купи пригод розповідають про особливості цього мальовничого куточка:

“Деражне – не просто звичайне «велике село», це – містечко із загадковою історією, власною ідентичністю, якими не можуть похизуватися більшість теперішніх «великих міст». В селі нині живе понад 2000 осіб, розміщене у центральній частині Рівненської області, на відстані 36 км. на північний захід від м.Рівне. Поруч із селом проходить адміністративний кордон з Волинською областю.

Розміщене на Горинському водному шляху, Деражне набуває впевненого розвитку. Деражне розмістилося вздовж звивистих берегів річки Горинь, що оточує його з півдня. З півночі воно оповите каскадом розкішних ставків, які збудовані у минулому столітті як складові складних меліоративних систем. Обсаджені деревами, які незважаючи на свій відносно молодий вік здаються віковими, з безліччю півостровів та навіть одного острова, ставки складають неабияке враження. Окрім своєї привабливої краси, вони можуть виявитися справжньою Меккою для любителів риболовлі – у більшості з них розводять рибу.

Ставок, Деражне

По всьому розмаїттю прибережних до цих ставків скверів та лісочків то тут то там розміщені дивовижні фігури: сімейство грибів-мухоморів, казковий трьохголовий змій, бегемот (чи величезна жаба?), крокодил, Дон Кіхот із незмінним Санчо Пансо, замки, арки та безліч іншого.

Вилиті з бетону та вимурувані з білої та червоної цегли вони виринають із чагарників лісу як привіт із минулого своїм нащадкам.”

Ділянки між ставками заповнюються зеленими садибами, які набувають популярності серед туристів, відпочивальників та рибалок.

Зелена садиба

Місток серед ставків

 

, , , , , , , переглядів: 4 731

Один коментар
  1. Людмида Савенко 02.07.2017 at 21:07 Відповіcти

    Це особливі місця!… такі рідні, близькі і такі далекі. Вони навіюють спогади про минуле і притягують, манять своєю величністю і красою.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *