Сплав по річці Горинь: змагання на веслах(+ФОТО)

Щасливе
15.05.2017  11:33

Сплав по річці Горинь: змагання на веслах(+ФОТО)

13 травня відкрили першу пластову оселю у Рівненському районі у селі Волошки. Для дітей організували захоплюючі змагання. Шість команд змагалися у вправності подолання водних перепон на рафтах, катамаранах і надувних байдарках.

Агросадиби Рівненщини пропонують відпочинок з комфортом

 

 

Напередодні змагу Олег Гетункоординатор літніх таборів, член наглядового комітету Екоклубу у місті Рівне, розповів продеталі конкурсу:

“За програмою змагань діти приходитимуть групками по 20 осіб, 7 груп. На воді поставили ворота, щоб всі діти змогли на різних типах плавзасобів – рафти, байдарки надувні, катамаран максимально швидко пройти через ці ворота. В кінці команда яка покаже найкращий результат отримає певну нагороду. Засоби захисту  на воді є в наявності та адаптовані для дітей. Також на кожному плавзасобі буде інструктор, який буде слідкувати за безпекою. Змаг проводимо на р. Горинь, в цих місцях її глибина сягає 4-4,5 метрів.”

Як рівняни рибалили в Норвегії

ААВ “Сівтовир” забезпечила технічну підтримку у проведенні квесту на водній ділянці для пластових куреней Рівненського району та гостей з Волині . Діти та молодь попрактикувались у проходженні перешкод у вигляді розставлених воріт по річці Горинь на байдарках, спортивних катамаранах, великому та малому рафтах; допомогли проложити гірську трасу. Пластуни відпрацювали техніку греблі, керування плавзасобами, специфіку проходження за та проти течії і найголовніше навчились співпрацювати в єдиній команді. Після закінчення квесту пластуни в задоволення продовжили кататись на всіх видах водного обладнання представленого ААВ “Світовтр”

Хорватія або Чорногорія: обираємо місце для відпочинку

Юні скаути отримали цікавий досвід, море позитиву та адреналіну. Дощова й похмура погода не завадила хорошій забаві.

, , , , , , , , , переглядів: 2 971

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *