В аеропорту Лос-Анджелеса відкрили VIP-термінал для багатих і знаменитих

Щасливе
17.05.2017  21:52

В аеропорту Лос-Анджелеса відкрили VIP-термінал для багатих і знаменитих

У Міжнародному аеропорту Лос-Анджелеса відкрили приватний термінал, який зможуть дозволити собі багаті і знамениті люди. За окрему плату там нададуть ряд послуг і якісний сервіс. Наприклад, відомі особистості, які будуть прилітати або відлітати з Голлівуду, завдяки можливості замовити VIP-термінал, зможуть позбутися зайвої уваги шанувальників або журналістів, передає видання Fortune.

Міжнародний аеропорт Лос-Анджелеса (LAX), відкрив свій «Private Suite» – це щось на кшталт VIP-терміналу. Там є в’їзні ворота, які відокремлюють цей термінал від всього іншого руху в аеропорту. Багатим клієнтам тут надають комфортні кімнати для очікування, з можливістю замовити їжу і з ванною кімнатою. А потім на дорогих машинах по злітно-посадковій смузі їх відвезуть прямо до літака.

Як повідомляє видання, щоб стати клієнтом в «Private Suite» доведеться заплатити 7 500 доларів щорічного внеску, незалежно від того, скільки разів ви скористаєтеся послугами VIP-терміналу. Крім того, доведеться заплатити ще 2 700 доларів сервісного збору за внутрішні рейси і 3 тисячі доларів – за міжнародні польоти.

Щоб не ходити манівцями – прокладайте маршрут з мапою

Однак, сплативши всі ці внески, клієнт отримує додаткові пільги. Наприклад, можна заздалегідь замовити в свій номер в терміналі масаж, манікюр, стрижку і макіяж, без будь-яких додаткових витрат. Також можна замовити лікаря, який огляне після прильоту або перед подорожжю. За словами представника з «Private Suite», більше 1 200 клієнтів уже стали членами VIP-терміналу. Багатії вважають членські внески і плату за сервіс виправданою.

, , , , , , , , , переглядів: 843

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *