Відкрий Рівненщину: Демидівський край запрошує на відпочинок!

квиток на автобус
Щасливе
07.06.2017  12:30

Відпочинок на золотистому пляжі біля води – гарний спосіб провести свята, вихідні чи відпустку. Біля Хрінницького водосховища, на Демидівщині, розташувалось чимало агросадиб, баз відпочинку та санаторіїв. Гостинні демидівчани запрошують на відпочинок!

Санаторій “Хрінники”

Сезон літнього відпочинку – це період, коли більшість батьків ламає голову над тим, куди відправити своїх дітлахів, аби ті добре відпочили та оздоровилися, і, звісно ж, отримали приємні враження від відпочинку. Санаторій “Хрінники” – невимовна краса небесно-блакитного Хрінницького водосховища, п’янкий аромат соснового лісу, який становить більше 50% території закладу, все це оточує стрункі корпуси, де відпочиватимуть ваші діти.

У санаторії ніколи нудьгувати! Для організації дозвілля є все необхідне: спортивні майданчики, організовані секції волейболу, футболу та баскетболу. Проводяться тематичні вечори, дискотеки, огляди з використанням аудіо-, теле- та відеоапаратури, туристичні походи, екскурсії, спектаклі.

Санаторій забезпечений необхідним обладнанням, меблями, спортивним інвентарем, настільними іграми, є бібліотека. У вільний час діти зможуть займатися у гуртках художньої самодіяльності, малювання, співу, танцю. Організовуються купання дітей на впорядкованих пляжах, розроблені пішохідні маршрути “Навколо водосховища за 6 днів” та “Стежками УПА”.

Збалансоване харчування, лікувальні процедури, унормований режим дня, щоденне перебування на свіжому повітрі – все це є профілактикою багатьох захворювань і запорукою міцного здоров’я вашої дитини. Відпочинок у санаторії “Хрінники” – це унікальна можливість не тільки відновити здоров’я дитини, а й подарувати їй нові враження та позитивні емоції.

Контактний телефон для замовлення путівок: 096 137 40 88 (адміністратор).
Зелений туризм

Демидівський край гостинно запрошує всіх любителів сільського туризму відпочити в с.Хрінники та с.Товпижин, які славляться своїми агросадибами та привітними господарями. Тут ви проведете незабутні вихідні чи відпустку, відпочинете від гамірного міста й щоденної метушні. На вас чекає справжній мальовничий куточок, неповторний сільський колорит, свіжі домашні наїдки, тиша та затишок, які супроводжуватимуть вас упродовж всього відпочинку.

Дбайливі господарі приготують смачні страви української кухні, традиційні у нашій місцевості. У вас буде можливість відчути себе сільським жителем, беручи участь у сільськогосподарських роботах, зокрема на пасіці, косовиці та риболовлі.

За детальною інформацією звертайтесь за тел. (03637) 6-15-20, моб. 099 273 46 07.

Щоб відпочинокбув по-справжньому цікавим, тут організовують екскурсії історичними місцями краю. Ви матимете можливість ознайомитися з традиціями та культурою Демидівщини, народними промислами та ремеслами, придбати вироби місцевих умільців, заготовити лікарські рослини та харчуватись екологічно чистими продуктами.

Ласкаво просимо на відпочинок у славний Демидівський край!

Хрінницьке водосховище
Відпочинок на золотистому пляжі біля води – гарний спосіб провести свята, вихідні чи відпустку. Хрінницьке водосховище вже тривалий час приймає відпочивальників з усіх куточків України. У водоймі вода чиста, піщане дно, берег мілкий та зручний для відпочинку з дітьми. Для любителів порибалити тут справжнє “рибне місце”. Іхтіофауна нараховує 28 видів: щука, окунь, лящ, сом, карась сріблястий та інші.

Узбережжя Хрінницького водосховища – затишний куточок з чудовими краєвидами, де ви отримаєте справжнє задоволення та позитивні емоції від відпочинку, відновите сили після напруженої праці. Свіже повітря, ароматний шашлик або юшка внесуть у ваше дозвілля яскраву нотку. Для любителів комфортного та організованого відпочинку: навколо водосховища розташовані дерев’яні будиночки, бази відпочинку, де створені всі умови для цікавих сімейних та корпоративних зустрічей. Гостинні господарі радо привітають вас у своїх домівках. Пожити декілька днів можна і в наметах, адже уздовж водосховища тягнеться наметове містечко.

Проводяться також тематичні вечірки та дискотеки, які дозволяють зануритись в особливу атмосферу, втілити в життя певний образ і потанцювати під оригінальну музику. Також є можливість пограти у волейбол, а ще подивитися фільми у 3D.
, , , , , переглядів: 5 363


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *