Зелений туризм: Дубенський район

Щасливе
12.06.2017  15:11

Затишні та комфортні агросадиби Дубенського району.

У Андрія

Михащук Андрій Миколайович

с. Бондарі

0955218693

Проживання в екологічно чистій місцевості, чудові краєвиди, відпочинок на водоймі та поблизу лісу, поряд великий садок, приготування смачної їжі на замовлення, прогулянка на конях: верхи та бричкою влітку, санями взимку, лижні прогулянки зимовим лісом, екскурсії по цікавих історичних та культурних місцях Дубенщини, Кременеччини, транспортні послуги, збирання грибів та ягід, риболовля, прокат рибальського спорядження, катання на човні.

Хатка

Михащук Ганна Андріївна

с.Бондарі

0955218693

Проживання в чистій місцевості біля лісу, відпочинок на водоймі, смачна українська кухня, напої, прогулянки кіньми: верхи та бричкою влітку, санями взимку, лижні прогулянки зимовим лісом, екскурсії по цікавих історичних та культурних місцях, збирання грибів, ягід, риболовля, катання на човні, організація пікніків в лісі, садку.

Загальська Леокадія Михайлівна

с.Верба

0972294129

Садиба-музей старожитностей, де туристи матимуть змогу познайомитися із старовинними речами побуту, іконами та роботами господині – майстрині художньої вишивки. Без поселення.

Хутір «Касень»

Радчук Вікторія Валеріївна

с.Повча

+380677638311,+380502002698 (Катерина)

ПОСЛУГИ: будиночок на два номери (4 стаціонарних місця), можливість харчування для 50 людей одночасно, баня (парилка з тибетською сіллю на 6 осіб з кімнатою відпочинку та відкритим басейном). Є можливість організації сімейних таборів, пікніків, корпоративних заходів, українських вечорниць із традиційним музичним супроводом.

ОСОБЛИВОСТІ ХАРЧУВАННЯ: В приготуванні їжі використовуються екологічно чисті продукти власного виробництва та вода зі скважини (120 м). Родзинкою садиби є страви з баранини (племінні вівці, які розводяться на фермі господарів). Страви готуються на відкритому вогні та вугіллі.Є можливість самостійного приготування їжі. Господарі надають у користування мангал, казан.МОЖЛИВІ ВИДИ ДОЗВІЛЛЯ: Велопрогулянки по місцевості (є 2 велосипеди), фотополювання, збір лікарських трав, походи на Повчанську височину (365 м), кінні прогулянки, розбиття наметового містечкаМІСЦЯ ПОБЛИЗУ, ЯКІ ВАРТО ВІДВІДАТИ: Австрійська стела с.Мильча (2.5 км), Дубенський замок та Тараканівський форт (20 км), джерело Св.Анни у с.Онишківці (19 км), Почаїв (37 км).Прийом туристів здійснюється цілорічно (є опалення, гаряча і холодна вода).Господарі співпрацюють з мисливським господарством, тож є можливість для прийом мисливців.

За матеріалами: Дубенської Районної Державної Адміністрації

 

, , , , , , переглядів: 2 921


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *