Зелений туризм: Здолбунівський район

Щасливе
18.06.2017  15:24

Контактний телефон: 8-067-424 34 85

Микола Сергійович – майстер народної творчості. Займається соломо- та лозоплетінням. У своїй садибі створив етнографічний музей, в якому зібрав чималу кількість експонатів, які відтворюють історію та звичаї Південної Рівненщини. Займається бджільництвом. У планах створити діючу садибу-музей. Де б відвідувачі змогли б не тільки подивитися, а й спробувати попрацювати знаряддями, якими працювали їхні предки. Зокрема спробувати свої сили в ковальстві, гончарстві, соломо- та лозоплетінні, ткацтві, писанкарстві, бджільництві та інших видах народних промислів, приготувати смачні традиційні українські страви в українській пічці, та плиті.

Окрім того господар може запропонувати організувати екскурсію по с. Дермань Перший та с. Дермань Другий які у свій час були „Волинськими Афінами”, саме в Дермані був зосереджений центр книговидавничої та освітньої справи. На даний час в с. Дермань Другий є діючий монастир ХV ст., музеї Уласа Самчука та Бориса Тена, які діють у приміщенні Дерманської гімназії. А також помилуватися чудовими місцевими краєвидами.

Якимчук Микола Павлович у 2008 році розпочав займатися сільським туризмом. На даний час його справу продовжує його син Якимчук Олександр Миколайович. Село в якому знаходиться садиба пана Олександра знаходиться в мальовничому куточку Здолбунівського району. Його віддаленість від районного центру забезпечила збереження практично в недоторканому вигляді природних ресурсів. Місцеві ліси багаті на гриби та ягоди здавна приваблюють міських жителів на береги ставу, який утворений посеред лісу річкою Світенькою.

Пан Олександр зі своєю родиною пропонують гостям наступні види послуг:
– історико-культурні маршрути бричкою;
– катання на човні;
– традиційні українські страви;
– мисливство та рибальство;
– лісові прогулянки на конях;
– можливість корпоративних святкувань, днів народження, ювілеїв тощо.

До послуг відпочиваючих окремий будинок та кімнати відпочинку, які об лаштовані у стилі середини ХХ століття. Всі зручності (ванна, туалет, холодна та гаряча вода, душ) знаходяться поряд в будинку господарів.

Гостина садиба «Зелений Дуб»

Андрія Кардаша

03652 24661, 050 5606315 093 4899003, 067 2846199. E-mail: kardash_and@rambler.ru

Гостина садиба «Зелений Дуб» знаходиться на невеликому мальовничому плато східних Кременецьких гір між верхньою і нижньою частиною села Зелений Дуб на півдні Рівненської області, на межі з Тернопільською областю на відстані 30-40 км від районних центрів Здолбунів, Остріг, Шумськ, Дубно та Кременець. З вікна садиби відкривається майже гірський краєвид, адже садиба знаходиться на території Національного парку «Дермансько-Острозький». Парк займає частину Малого Полісся, Кременецьких гір та Мізоцького кряжу, є особливою територією в лісовій зоні рівнинної частини України. Специфічність його історичного формування обумовила різноманітність та оригінальність ландшафтів, рослинного та тваринного світу. Це унікальне місце в Україні не лише з природної точки зору, це також своєрідний історико-культурний заповідник.Двохповерхова будівля з природного каменю. З середини оздоблена деревом. На першому поверсі розміщена вітальня, на другому спальня, в цоколі кухня, котельна, душ та туалет, є холодильник. Одночасно можна розмістити 8 осіб. Територія біля 6 га огороджена сіткою. Для невибагливих туристів, які бажають відпочинку ближче до природи без особливого комфорту є можливість поставити намети, припаркувати автомобілі. Є можливість оглянути ферму, забави на свіжому повітрі (стрільба з лука, бадмінтон).

«Яблунева казка»

ПанащукНіна Мефодіївна

с.Мала Мощаниця

0502832980 Олександр, 0666530335 Вячеслав Дементійович, 0960849987.

Проживання (3 ос.), екскурсії, організація рибальства, походи за грибами, ягодами, збирання лікарських рослин, катання на конях, відпочинок на березі річки, катання на човні. Харчування за домовленістю.

 

За матеріалами Здолбунівської РДА

, , , , переглядів: 4 272


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *