Що краще в Польщі: орендувати житло чи жити в готелях або хостелах?

PodologRivne
23.07.2020

Що краще в Польщі: орендувати житло чи жити в готелях або хостелах?

Польща – це не тільки наш добрий сусід, але й найбільш популярна серед українців країна. Щороку тисячі наших співвітчизників вирушають в Польщу на навчання, лікування, заробітки або відпочинок. Важливо, на час перебування на польських землях, мати прихисток.

оренда житла в Польщі

Але що краще: оренда житла в Польщі чи поселення в хостелі або в готелі? Оренда, без сумніву набагато краща. І ось чому.

Які позитивні сторони має оренда?

Саме орендування помешкання має кілька позитивних властивостей:

  • Орендуючи помешкання ви отримаєте всю квартиру цілком, а не тільки одну кімнату. Можна жити спокійненько у кількох кімнатах. Як у себе вдома. Фактично, ви стаєте господарем квартири на деякий час.
  • Економія на харчуванні. Якщо ви приїжджаєте на довший час, то очевидно, що перед вами постає проблема харчування. В готелях і хостелах вам можуть запропонувати, в кращому випадку, сніданок. Маючи квартиру, хай і орендовану, ви можете вільно користуватися кухнею, продукти закуповуючи в магазинах.
  • Правила проживання встановлюєте ви. Відомо, що проживання в готелі або в хостелі має свої «дисциплінарні» нюанси – строго регламентований, приміром, час, коли можна ввечері повернутися в номер, обмежене і відвідування гостей. В орендованому житлі ви можете почувати себе вільно в межах умов оренди, які набагато ліберальніші за правила проживання в готелях.
  • У вас є чудова нагода активно спілкуватися з поляками, які будуть вашими сусідами, тим самим не тільки збільшуючи кількість соціальних зв’язків, але й підвищуючи свій мовний рівень. Сидячи у готельному номері це не завжди буде можливо.

Наскільки це дорожче?

Варто зазначити, що оренда коштує практично стільки ж, скільки проживання у готелі.  Загалом, якщо переглянути сайти з букінгу, то можна побачити, що поселення в польських готелях або хостелах обійдеться приблизно від 39 злотих на ніч (Це одне з найменших значень, які можна було знайти.  Ціни, звісно, різняться від кількості зірок). За місяць проживання набіжить приблизно 1170 – 1209 злотих. Приміром на сайті atlantestates.com. можна побачити оренду квартири за 1500 до 2500 злотих і више в залежності від міста та будинку, розміру помешкання, але тут, крім вищеперерахованих слід врахувати такі переваги:

+ ви отримуєте просторі помешкання зі зручним плануванням.
+  вишукане меблювання і дизайнерські речі в кімнатах в більшості помешкань.

+ можливість вибору розташування квартири.

До кого звернутися?

Однією із високопрофесійних компаній, яка не один рік працює на ринку оренди і, навіть, продажу житла – це Atlant Estates. На сайті компанії atlantestates.com ви зможете знайти велику базу даних квартир, які можна орендувати чи придбати.

Експерти Atlant Estates мають кілька переваг перед своїми колегами:

► Чудове розуміння ринку та його особливостей.

► Володіння не тільки необхідними знаннями, але й лайфхаками та хитрощами, які допоможуть обрати підходящий варіант оренди.

► Велика кількість додаткових послуг: фінансування та страхування нерухомості, довічне управління нерухомості.

Atlant Estates – надійний партнер та помічник на ринку нерухомості.

переглядів: 252


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *