Де у Рівному наступного разу відбуватиметься демонтаж незаконних споруд

15.11.2017

Де у Рівному наступного разу відбуватиметься демонтаж незаконних споруд

У Рівному активно працює спеціальна комісія по боротьбі із незаконно встановленими тимчасовими спорудами для провадження підприємницької діяльності. Так, 10 листопада влада демонтувала ще кілька незаконно встановлених гаражів на вулиці Макарова.

Користувачі соціальних мереж запитували про те, що ж з’явиться на місці демонтованих споруд і якою стане наступна вулиця, де відбуватиметься демонтаж незаконних споруд. Ми вирішили дізнатися відповіді на питання, які цікавлять рівнян.

За відповідями на ці питання ми звернулися до заступника міського голови Рівного Віталія Германа. Він пояснив: “На якій вулиці знаходяться споруди, які підлягають знесенню, ми не можемо анонсувати. Ми попереджаємо тільки власників споруд і даємо їм сім днів, щоб вони їх самостійно прибрали. Якщо ж вони цього не роблять – за справу беремося ми. Заздалегідь інформацію не поширюємо, щоб  власники не блокували доїзд і ми могли виконувати свою роботу.”

Також Віталій Герман розповів, що в наступному 2018 році планується провести капітальний ремонт вулиці Макарова. Наразі розробляється проектно-кошторисна документація на реконструкцію. Передбачено, що там буде пішохідний перехід, велодоріжка та інше.

Опубліковано Віталієм Германом 10 листопад 2017 р.

 

 

, , переглядів: 534


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *