Дівчинка з Рівненщини на сторінках американського глянцю

10.08.2018

Дівчинка з Рівненщини на сторінках американського глянцю

Красою українських жінок захоплюється весь світ, і нещодавня ситуація, є цьому яскравим підтвердженням. Світлину фотографа з Рівного, Інни Романюк на якій зображення юна модель Аліна Козакевич опублікував американський глянцевий журнал “Brand Model Magazin”

Аліна закінчила шостий клас, проживає та навчається в місті Дубно.

Дівчинка з Рівненщини на сторінках американського глянцю

Про свою донечку розповідає мама дівчинки – Інна Козакевич

Пані Інна розкажіть про Аліну, чим вона захоплюється та живе?

Моя донька перейшла до 7 класу і є дуже цікавою і цілеспрямованою.Саме вона захотіла і наполягла щоб навчатись в модельній школі Uni Models Kids і я возила її з Дубно до Луцька на навчання і фотосесії. На навчання в цій школі навіть сама назбирала кошти колядуванням і щедруванням.Крім моделінгу Аліна захоплюється новими технологіями, комп’ютерами і телефонами, дуже добре розбирається в них. Страшенно любить плавання. Цікавиться модою і дизайнерами і дуже любить комп”ютерні ігри.

Після навчання в модельній школі Uni Models Kids, Аліна ,брала участь у показі Coccodrillo у Рівному, друкувалась як фотомодель для журналів Uni Models Kids, Podium Kids, Defile Kids Magazine, увійшла в 50 найкрасивіших дітей україни за версією журналу Oval Deti. У червні 2018 року пройшла кастинг на Перлинку Рівного 2018 і була обрана серед майже сотні дівчат. Зараз ми активно готуємось до цього конкурсу, який відбудеться у вересні. 2018 році у місті Рівне. Нещодавно знялась для каталогу шкільного одягу ТМ Coccodrillo, а зараз бере участь у декількох інтернет – проектах.

Дівчинка з Рівненщини на сторінках американського глянцю

Як вдалося потрапити у цей глянець. Чи прикладали для цього якісь зусилля, чи це випадковість. Та як дізналися про публікацію?

Як ми попали на обкладинку американського глянцю? Я випадково на одній зі сторінок у фейсбук побачила що модний американський глянець Brand Model Magazin шукає нові обличчя і відразу відправила фото на кастинг. Фото приймали з будь якої країни аби тільки були якісні.Через пів години мені на емейл прийшла відповідь що наше фото відібране для друку у журнал і привітали. Несподіванкою стало те що фото розмістили на задню обкладинку глянцю і ми це побачили під час відеопрезентації електронного варіанту журналу. Вражені були неймовірно!!! Особлива подяка директору Uni Models KIDS Анастасії Тимощук, фотографу Інні Романюк за неймовірні фото і візажисту Ірині Мельник за вражаючий макіяж

Дівчинка з Рівненщини на сторінках американського глянцю

Як виникла ідея фотосесії ?

Ідея фотосесії виникла випадково, я у Фейсбук на сторінці рівненського фотографа Інни Романюк побачила фото діадеми з пір’ям павича і згадала що у нас є сукня що підходить до образу. Відразу ж написала Інні Романюк повідомлення і домовилась за фотосесію.макіяж для фото робила Ірина Мельник, за що їй дуже вдячна.Саме вона підкреслила красу моєї доні.

Приємно враженою історією своїх робіт стала і фотограф Інна Романюк, адже бачити свої фото у такому престижному американському виданні, це неабияке визнання таланту та авторського бачення фотографа. До того ж, навіть сама корона є витвором Інни.

Про оригінальну корону, та і власне саму фотосесію, розповіла у месенджері фотограф та художник Інна Романюк:

Фотограф Інна Романюк

У мене випала нагода придбати дешево павичеве пір’я у людини, яка займається вирощуванням цих птахів. І я ще точно не знала, як я його використаю, але знала одне: ідея прийде сама, коли прийде її час) Лежало те пір’я у мене рік. То часу не вистачало, то натхнення… А потім за один вечір сіла і зробила ту прикрасу. Не вистачило стразів, на інший день докупила і доробила. Тоді лишалось знайти модель для мого задуму. Я і сукню знайшла, але думала, що то буде жінка, і аж ніяк не дитина!) А тут визвалася мама Аліни ( Інна Козакевич), що бажає приміряти такий образ на свою дівчинку, тим більше, у них знайшлася сукня з принтом а-ля павичеве пір’я.

Я одразу знала, що це буде фешн-зйомка, з додатковим освітлювальним обладнанням, з усіма “фотографськими примочками”, ну і, звісно, з макіяжем. До речі, коли Ірина Мельник зробила макіяж, Аліна виглядала просто як модель з подіуму! Ірина вгадала всі мої думки на рахунок макіяжу! А я лише пояснила на словах що я хочу, і відіслала декілька фото з інтернету, хоча то все було не то. А Іра вгадала з макіяжем і все виглядало органічно і стильно!

Ми фотографувалися на Лебединці. Я ганяла Алінку по всьому парку, я носила стійку з зонтом, мама Аліни тримала зонт, який здувало вітром.. )) Весело згадати!)

, переглядів: 3 201


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *