“Грушвицька юшка” підкорила серця мешканців Рівненщини

05.08.2018

“Грушвицька юшка” підкорила серця мешканців Рівненщини

І не тільки серця, адже голодним з другого етнофестивалю “Грушвицька юшка” не поїхав ніхто. Тут лунали веселі пісні, варили юшку, частували кулішем та запалювали танці. На веселе свято до Рівненського району завітали не тільки мешканці села, а і чимало гостей з Рівного та області.

Етнофестиваль «Грушвицька юшка» цьогоріч відбувся вже вдруге і організатори впевнені, що і у 2019 році на березі Карпового урочища збереться ще більше мешканців краю та грушвичан. Не можливим було б проведення свята без команди Рівненської обласної партійної організації Аграрної партії України, а також підтримки сільського голови Грушвиці Олександра Данилюка.

  • Приємно, що вже вдруге у Грушвиці відбувається такий фестиваль. Впевнений, що такі заходи допомагають селу стати ще більш згуртованим і разом нам вдасться зробити так, щоб про наше село ще не раз почули, – зауважив сільський голова Олександр ДАНИЛЮК.

Під час урочистого відкриття з вітальним словом до грушвичан та гостей звернувся організатор дійства, голова Рівненської обласної партійної організації Аграрної партії України, голова спостережної ради групи компаній «УкрТехноФос», мешканець села Грушвиця Юрій Супрунюк.

  • Наш етнофестиваль “Грушвицька юшка” показує приклад того, як варто відроджувати традиції, культуру та благополуччя українського села. Хочеться побажати усім гостям свята смачної юшки, командам перемоги у змаганнях, а всім присутнім гарного настрою, побільше посмішок та гарного відпочинку.

Всіх присутніх чекала концертна програма,під час якої свої виступи дарували колективи та сольні виконавці. А команди змагалися за приз кращої юшки.

На завершення святкового дійства запланована запальна українська дискотека.

 

, , , , переглядів: 1 204


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *