На Рівненщині оберуть директора інтернату: серед претендентів – екс-музикант гурту “Грін-Грей”

06.09.2017

На Рівненщині оберуть директора інтернату: серед претендентів – екс-музикант гурту “Грін-Грей”

Сьогодні об 11.00 у сесійній залі Рівненської обласної ради відбудеться пленарне засідання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання.

На сесії обласні депутати розглянуть 45 питаннь.

Зокрема, голосуватимуть за директора комунального закладу «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Рівненської обласної ради.
У списку претендентів на посаду: екс-учасник гурту «Грін-Грей» Гріннен Павло Євгенович.

Історія гурту «Грін-Грей»:
Заснований навесні 1993 року в Києві. У творчому доробку гурту прослідковується суміш стилів та напрямків — фанк, рок, тріп-хоп, дабстеп. Самі учасники гурту жартома називають свій стиль «укр-попом» — за аналогією з «брит-попом». Візитівкою гурту стали пісні «Под дождём», «Мазафака», «Эмигрант», «Стереосистема», «Тот день».

Green Grey першими та двічі в історії української музичної індустрії отримали нагороду MTV Europe Music Awards у Лондоні (1996) та Берліні (2009). Першими серед українських музикантів підписали контракт з Pepsi (1996), почали виступати з ді-джеєм, влаштовувати супершоу з використанням спецефектів, піротехніки та сценічних трансформацій.

2003 року гурт відсвяткував 10-річчя концертом в Оперному театрі. Окрім акустичної гітари, рояля, симфонічного оркестра у виступі була партія оперної співачки Ірини Семененко, а також балетні партії і театральні мізансцени. Після виступу було видано DVD «Две Эпохи».

2009 року на святкуванні 15-річчя гурт влаштував сольний концерт у столичному Палаці Спорту.

2013 року Green Grey організували тур на честь свого 20-річчя і закінчили роботу над першим за 10 років студійним альбомом.

Окрім Павла Грінена на посаду директора інтернату претендують ще п’ятеро людей:
Муяссаров Андрій Сергійович
Нартюк Олександр Гаврилович
Римар Ігор Миколайович
Чорномаз Юрій Петрович
Шумейко Григорій Миколайович

, , переглядів: 1 166


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *