“Не чекай на Супергероя, а втілюй зміни зараз!”, – рівняни закликають діяти

21.10.2017

“Не чекай на Супергероя, а втілюй зміни зараз!”, – рівняни закликають діяти

Осінь у Рівному розпочалась з бажання зробити щось добре для міста ? Як вам ідея спільно покращувати громадські простори? Ні-ні, мова не лише про “прибрати” та “підремонтувати”!

Рівняни пропонують якісно інший підхід, коли громада, влада та бізнес об’єднуються та створюють чудові міські простори, де хочеться зустрічатися з друзями, спілкуватися, відпочивати. Маєш ідею як облаштувати свій двір, хочеш покращити зону відпочинку поблизу роботи, а, може, долучитися до перетворення парку? Бажаєш, щоб місто змінювалось на краще та ставало більш привабливим? Ти і є той, хто потрібен місту 😉

21 жовтня у Рівному відбувся міський пікнік у парку на Грабнику (біля ПДМ) , де усі присутні могли показати себе іншим! Це був захід для знайомств з чудовими людьми, які живуть поряд , обміну ідей та цікавого спілкування. 

Опубліковано Віталієм Германом 21 жовтня 2017 р.

Цей захід насправді надихнув рівнян на роботу та дав зрозуміти, що тільки спільно можна втілювати інноваційні проекти у нашому місті.

ОЛЕКСАНДР МЕЛЬНИЧУК, громадський активіст:

Якщо ти прагнеш змін у місті? Не чекай на Супергероя, а втілюй зміни зараз! Приходь на Міський пікнік у Рівному!

#РівнеЦеЯ #UrbanFormПриймаю естафету від Olya Korsiuk та Marichka Sydoruk :)Якщо ти прагнеш змін у місті? Не чекай на …

Опубліковано Oleksandr Melnychuk 20 жовтня 2017 р.

Андрій ТОКАРСЬКИЙ, ГМ “ОПОРА”

Рівне – це Я

#РівнеЦеЯДо зустрічі 21 жовтня на Міському пікніку у парку біля ПДМ!!!І чекаємо наступного героя Serhiy Sabo. Знімай маску 😉 чи вдягай 🙂

Опубліковано Андрієм Токарським 20 жовтня 2017 р.

Віталій ГЕРМАН, заступник міського голови Рівного

Ця осінь розпочалась дійсно цікаво)

21 жовтня 2017 року на Грабнику (біля ПДМ) відбувся чудовий захід «Міський пікнік», організований Oksana Maiboroda, Kavasutra, Палац дітей та молоді, РЕНОМЕ, Сад історій в Рівному за підтримки міської влади, бізнесу в рамках Urban Form – урбаністичної ініціативи рівнян.
«Міський пікнік» це інший підхід, приклад того, коли громада, бізнес та влада об’єднуються, стають друзями та спільно створюють чудові міські простори, де хочеться зустрічатися з друзями, спілкуватися, відпочивати. Де у колі однодумців генеруються ідеї – як облаштувати свій двір, покращити зону відпочинку поблизу роботи, а, може, долучитися до перетворення парку.

Крок за кроком будуємо сучасне європейське сервісне місто орієнтоване на потреби громадян.
Ми – частина змін/We are the part of changes!

Опубліковано Віталієм Германом 21 жовтня 2017 р.

Леся БЕНДЮК, HR/Marketing Specialist у SoftServe

Віримо, що майбутнє міста в наших руках!

#РівнеЦеЯМи з Yulia Melianchuk приєднуємось до чудової ініціативи Міський пікнік у Рівному, адже віримо, що майбутнє мі…

Опубліковано Lesia Bendiuk 19 жовтня 2017 р.

, , , , , переглядів: 250


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *