ПриватБанк працюватиме для клієнтів на травневі свята

28.04.2017

ПриватБанк працюватиме для клієнтів на травневі свята

Під час травневих свят клієнти ПриватБанку зможуть скористатися більшістю послуг та продуктів ПриватБанку. Фінансова установа працюватиме в режимі 24/7/365. Із понад 2 500 відділень майже 1000 банківських офісів традиційно працюють і в будні, і на вихідні.

Багато весняних вихідних суттєво не вплине на режим роботи ПриватБанку. Зокрема, в обласному центрі, містах і районах, де є відділення ПриватБанку, цілодобово, незважаючи на свята, в будь-який день тижня можна скористатися банківськими послугами та продуктами в пунктах самообслуговування при відділеннях. Через банкомати і термінали є можливість отримати всі необхідні послуги: перекази, платежі, погашення кредитів, отримання готівки, замовлення залізничних квитків тощо.

Технології ПриватБанку допоможуть українському бізнесу стати “цифровим” – Олександр Дрелінг

Усі відділення ПриватБанку, що працюють на Рівненщині, надаватимуть послуги клієнтам у стандартному режимі після Травневих свят, починаючи з 3 по 5 травня, та з 10 по 12 травня. В першу суботу місяця 6 травня та у понеділок 8 травня працюватимуть лише ті відділення, що працюють за графіком у суботу за скороченим на годину графіком. 13 травня, у суботу, працюватимуть усі відділення області зі скороченням робочого часу на одну годину.

Інтернет-банк Привaт24 і мобільний додаток Privat24 працюють завжди цілодобово – без свят, вихідних і перерв. Тому в режимі 24/7/365 у зручному місці і в зручний для вас час можна оплатити будь-який рахунок, придбати квиток на транспорт, замовити таксі чи суші, поповнити депозит або телефон та здійснити чимало інших послуг.

Корпоративні клієнти ПривaтБанку, серед яких – державні підприємства і компанії, можуть розпоряджатися власними коштами на своїх поточних і депозитних рахунках у режимі 24/7 в будь-якій точці України та світу та через персональних банкірів і за допомогою «Привaт24 для бізнесу». Отримати доступ до рахунків можна й через мобільний додаток «Привaт24 для бізнесу». Також у режимі 24/7/365 працює чат “Допомога онлайн” і служба підтримки за телефоном 3700 ( для клієнтів малого і середнього бізнесу) та +380929000010 (для корпоративних VIP-клієнтів).

Щоб забезпечити всім клієнтам доступ до готівки в повному обсязі, у передсвяткові та святкові дні у ПриватБанку функціонуватиме посилений графік інкасації банкоматів.

Загалом на Рівненщині клієнти ПриватБанку можуть обслуговуватись у 56 відділеннях, 167 банкоматах та здійснювати операції у понад 345 терміналах самообслуговування. Ознайомитися з адресами розташування відділень, терміналів та банкоматів можна на сайті або зателефонувавши за номером гарячої лінії 3700 (безкоштовно з номерів мобільних операторів).

 

, , переглядів: 611


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *