Рівнянам: як отримати ліцензію на роздрібну торгівлю алкоголем та цигарками

25.05.2017

Рівнянам: як отримати ліцензію на роздрібну торгівлю алкоголем та цигарками

Для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями або тютюновими виробами суб’єкту господарювання необхідно звернутися із заявою до Головного управління ДФС  (в обласну податкову) або в центр обслуговування платників податків за місцем своєї торгівлі.

Платники податків, місцем здійснення торговельної діяльності яких є місто Київ, можуть отримати адміністративні послуги в сфері ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами виключно в Головному управлінні ДФС в м.Києві.

Нагадаємо, що такі зміни були внесені наказом ДФС України від 14.04.2017 р № 266 в Рекомендації по організації роботи головних управлінь ДФС України з прийому документів та видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.

Ще в одному роз’ясненні ДФС України повідомляє, що на сьогоднішній день суб’єкти господарювання не мають можливості оформити ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями або тютюновими виробами в електронному вигляді.

Джерело: “Приватний підприємець

Статті до теми:

Кабмін схвалив стратегію щодо малого і середнього бізнесу до 2020 року

Українці створили автономного сільського робота

“Ощадбанк” запропонує систему, яка замінить 1С

печатка

, , , переглядів: 324


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *