Рівняни зібрали більше 30 тисяч на лікування онкохворих дітей

17.01.2018

Рівняни зібрали більше 30 тисяч на лікування онкохворих дітей

Рівнняи активно долучилися до благодійного заходу “Колядуймо разом”, що відбувся у ресторані Фігаро в м.Рівне.

 

Опубліковано Наталією Поліщук 16 січня 2018 р.

Небайдужість присутніх та бажання допомогти тих, хто надав сертифікати на товари та послуги, допомогли зібрати більше 30 тисяч на лікування онкохворих дітей.

Подробиці заходу розповідає благодійниця, засновник центру “Здорове життя” Наталія Поліщук:

“На правах першої, хто встиг, публікую результати благодійного заходу “Колядуймо разом”, що відбувся у ресторані Фігаро в м.Рівне, метою якого був збір коштів на придбання ліків дітям, що перебувають на лікуванні в онкогематологічному відділенні РОДЛ : 33341 гривня!!! А завтра ще Roman Krol викупить сертифікат на дитячий масаж від Олексій Ракс, який не встигли виставити на аукціон! Це майже в 5 разів більше, ніж вдалося зібрати в минулому році!!! Руслан Алексіюк, ви гуру своєї справи, дякую Вам за терпіння до моєї Людмилки, яка дуууже рвалася Вам допомагати! Руслана Хоменюк-Король , Оксана Вавровська,Міша Шварц і олена шварц , Віталій Масаж Антоненко , Льоша Ракс, Вікторія Дембіцька , Любов РоманюкАнна ВітрукОля Лірник! Дякую Вам за те, що Вам не потрібно було довго пояснювати для чого ми сьогодні зібралися, бо ви самі готові підтримувати добрі справи одразу, без вмовлянь!
І окремий низький уклін організаторам Оксані та ЕВГЕНІЙ РИМЧУК! Сподіваюсь зустрітись з ВАМИ і наступного року на різдвяних піснеспівах “Колядуймо разом”!

 

Опубліковано Наталією Поліщук 16 січня 2018 р.

, , , , переглядів: 225


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *