Сьогодні останній день, щоб долучитися до розробки стратегії розвитку Рівного

15.09.2017

Сьогодні останній день, щоб долучитися до розробки стратегії розвитку Рівного

Якщо ви активні і хочете долучитися до творення історії нашого міста, тоді ви один із нас. Тому не зволікайте, приєднуєтесь! Ваші ідеї та креативність – це майбутнє Рівного.

8 серпня відбулась робоча зустріч ініціативної групи з формування та розробки стратегії розвитку Рівного. За наслідками зустрічі будуть сформовані фокус групи по напрямкам та сферами діяльності:

– розвиток житлово-комунального господарства;
– розвиток інфраструктури;
– розвиток освіти та науки;
– культура, туризм, спорт;
– медицина;
– соціальна сфера;
– економічний розвиток;

  • Усі ми повинні зрозуміти, що стратегія не передбачає якихось кардинальних змін, все повинно робитися поступово, злагоджено, на результат. Наше завдання – налагодження постійно діючого, конструктивного діалогу між владою та громадою, – говорить заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. – Усвідомлюючи масштабність проекту, ми провели важливу роботу з метою залучення активних мешканців міста до конструктивного діалогу між владою та громадою. Кінцевою метою якої є процвітаюче, європейське місто зі своєю автентичністю та характером.

Опубліковано Віталієм Германом 22 серпня 2017 р.

Сьогодні останній день!

Усіх бажаючих, активних рівнян, хто прагне змінювати Рівне на краще, запрошують стати частиною змін та заповнити заявку на вхід до складу фокусної групи з планування та розробки стратегії розвитку Рівного –

https://goo.gl/forms/b4WI0V7OLo2JQXkl1

Станьте частиною змін! Крок за кроком будуємо сучасне європейське сервісне місто орієнтоване на потреби громадян!

, , , , переглядів: 466


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *