Світязь показав, як провінційне село перетворити на популярний курорт

03.08.2017

Світязь показав, як провінційне село перетворити на популярний курорт

Курортна зона на Шацьких озерах розширюється семимильними кроками. Жителі села Світязь, що розташоване на березі однойменного озера, успішно розбудовують туристичний бізнес, а про прибутковість туристичної справи годі й говорити.

Так, волинське “майже море” стало шансом для села створити комфортабельне середовище для туристів з  розвагами та затишними будиночками. Для жителів Світязя – це “золота жила”, багато хто започаткував власну справу використовуючи умови, які створила природа. В селі буквально за декілька років розбудували мережу розважальних закладів, а туристичні бази та приватні садиби практично за кожними воротами.

Розвинена інфраструктура села не позначилась на якості сервісу. Господарі готові надати гідні умови і за найменшу плату. До слова цьогоріч проживання на курорті коштує від 100 грн. Відпочиваючи на морі туристи звикають до медової пахлави, кукурудзи та в’яленої риби, на Світязі найсмачнішою родзинкою є гарячі та пухкі пончики з чорницями. Популярність західноукраїнського курорту визнана серед відпочиваючих.

Відгуки про відпочинок на Світязі дивіться детальніше у відеосюжетах.


, , , , , , , , , переглядів: 1 214


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *