У Рівному хочуть реалізувати проект CITY ANGELS

04.06.2018

У Рівному хочуть реалізувати проект CITY ANGELS

Рівне може стати ще одним містом, в якому буде успішно реалізовано проект CITY ANGELS – проект який створений на перетині меценатства, ангельських інвестицій, соціального підприємництва та розвитку міста.

Про суть ідеї та її подальшу реалізацію розповідає радник міського голови Рівного Сергій Гемберг:

Основна суть підтримка молодих підприємців з готовим бізнес проектом на початковій стадії який безповоротно фінансується групою бізнес-ангелів. Частина отриманого прибутку від проекту буде направлена на гранти, громадські проекти для розвитку міста в сферах культури, освіти, підтримки талантів.
На створення такого проекту нас надихнув проект URBAN SPACE 100. Urban Space 100 – громадський ресторан. 80% його прибутку спрямовується на реалізацію некомерційних проектів з розвитку Івано-Франківська. Співзасновниками є 100 людей, які вклали 1000 $ у його реалізацію. Ідея належить платформі «Тепле Місто».
Так як створення громадського ресторану, на прикладі URBAN SPACE, це достатньо великий проект який потребує великих початкових інвестицій (100 000$), в нашій ідеї CITY ANGELS, ми вирішили зробити акцент на мікро фінансування це 15-20 000$ та залучати меншу кількість інвесторів 20-30 чоловік.
Першим проектом CITY ANGELS став проект «ШПИНАТ» Тимура та Тетяни Тимченко зі створення STREET FOOD BAR. Його основна фішка це сезонна, локальна іжа. Презентація тут https://goo.gl/jujg1n Ця ідея вже стала переможцем міжнародного хакатону креативних індустрій та проект вже попрацював в тестовому режимі місяць щоб перевірити гіпотези та доопрацювати концепт. Для повноцінного запуску проекту потрібні 25 CITY ANGELS які інвестують 500$ та стануть менторами. На сьогоднішній день вже є перші CITY ANGELS які зайшли в проект і готові надалі долучатися до створення інших.


В концепції CITY ANGELS має створити клуб, що має на меті розвиток соціального підприємництва та креативних індустрій. Окрім фінансів, ангели будуть менторами проектів та будуть вирішувати куди спрямувати частину операційного прибутку для розвитку міста.

, , , переглядів: 329


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *