У Рівному тестували баскетбольних арбітрів (+ФОТО)

30.08.2017

У Рівному тестували баскетбольних арбітрів (+ФОТО)

Невдовзі новоутворена БК “Рівне” візьме участь у  чемпіонаті України з баскетболу серед команд вищої ліги. Перед початком нового сезону тренуються не лише гравці, але й арбітри. Так у Рівному провели семінар-тренування для арбітрів.

Після чотирирічної перерви ”Передсезонний семінар-тестування для суддів Федерації баскетболу України з підготовки до сезону 2017/2018” повернувся у Рівне.  Провідні фахівці ФБУ Борис  Рижик та Микола Амбросов, компетенція яких не потребує зайвих підтверджень, провели суддівський семінар з підготовки до XXVII Чемпіонату України та прийняли іспити у суддів другого та третього дивізіону. Обидва займають першу та другу сходинку рейтингу кращих суддів України.

Фахівці ділилися досвідом під час теоретичних та відео-лекцій, такі як “Як бути професіоналом”, “Поради суддям”, а також своїми враженнями від роботи на най масштабніших спортивних форумах, що завершилися під час весняного та літного періоду – фіналу Єврокубка, фіналу чотирьох Євроліги, жіночого ЄвроБаскета-2017 та Чемпіонату світу U-19 тощо.  Усі лекції-розповіді супроводжувалися ретельним розбором стандартних та позаштатних або ж просто спірних ігрових ситуацій з використанням великої кількості відеофрагментів матчів.

У програму семінару було включено “Нові зміни з правил баскетболу 2017”, які почнуть діяти вже з 1 жовтня, тест з фізичної підготовки, теоретичний тест з правил баскетболу, відео-тест, а також практичне суддівство в рамках турніру до дня Незалежності України до якого приїхали майбутні учасники XXVII Чемпіонату України з міст Львова, Коростеня, Рівного.

Особливістю семінару стало нагородження суддів, які за останній рік значно додали у своєму розвитку як арбітри та професійне ставлення  до баскетболу в цілому,  нові підходи у навчанні для якнайкращого засвоєння інформації. Під час практичного суддівства був використаний прийом суддівства “з тінню” (коли лектори перебувають безпосередньо за суддею на майданчику і корегують дії молодого колеги).
 За матеріалами Федерації баскетболу України

, , , , переглядів: 202


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *