“Я проти зіштовхування лобами українців”, – рівнянка про узаконення “євроблях”

05.02.2018

“Я проти зіштовхування лобами українців”, – рівнянка про узаконення “євроблях”

В Україні триває обговорення проблеми узаконення автомобілів на іноземних номерах. Головна вимога – узаконити доступне розмитнення машин.

Рівняни по-різному ставляться до цього питання. Світлана Герасимчук, керівник медіагрупи у Рівненський льонокомбінат (ТМ Goldi), розповіла, чому вона ЗА узаконення “євроблях”:

“Понакупляють тих блях, не пройти!’ 
А якщо серйозно, то не від хорошого життя люди купують дешеві вживані авто. І розмитнюють у Польщі, Литві, Словаччині, а не в Україні, не тому, що не хочуть. А тому, що власна держава ім не дозволяє. Розміри митних ставок, а головне – заборона на розмитнення авто класу євро 3 і євро 4 позбавили людей можливості просто купити і зареєструвати. 
Для багатьох таке авто – єдина можливість мати засіб пересування, а комусь – ще і заробити на хліб
Я проти зіштовхування лобами українців, цілеспрямованої інформаційної війни і штучного розпалювання фактично класової ворожнечі між укро- і євробляхами.
Я переконана, що звичайне авто не може бути розкішшю.
Я вважаю, що державі час нарешті навести лад, дати можливість простим українцям мати доступне авто на законних підставах, отримати наповнення бюджету і контроль. Як це робиться у цивілізованих європейських державах.

, , , , переглядів: 866


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *