Актриса року у Рівному Дарина БОЛОТІНА: «Кожна роль – це нова історія»

квиток на автобус
Щасливе
15.01.2020  14:00

Попри свій юний вік, вона вже неодноразово пробувала свої сили в ролі акторки. Для 9-річної рівнянки, вихованки Центру талантів «Eva_lution», учениці Рівненської гуманітарної гімназії Дарини Болотіної – це новий та цікавий досвід, який надихає маленьку й талановиту красуню розвиватися та рухатися далі. За невимовне бажання до самовдосконалення, творчий талант та акторські успіхи саме Дарина Болотіна отримала звання «Актриса року» від журналу «РІВНЯНИ».

– Дарино, ми вже писали раніше про тебе як модель. Цього року ж ти отримала новий досвід роботи в якості акторки. У яких фільмах, соціальних роликах ти знімалася?

– Я продовжую займатися в Центрі краси і талантів «Eva_lution», але разом з цим розвиваюся як актриса. Я знімалася в кіножурналі «Байки», а саме в серіях: «Дід Мороз», «Зоопарк», «Ідея», «Пацієнти», «Режисер», «Рудий». Також брала участь у зйомках фільму «Престол принцеси», тут зіграла роль принцеси. А в фільмі «Місто доріг» зіграла роль подорожуючої з групою в таємничі місця. Якщо говорити про соціальні ролики, то мене можна побачити в ролику «Одна година» про важливість батька в житті дитини. А також зовсім нещодавно я знялася в головній ролі у соціальному ролику про права дитини, який згодом зможуть побачити всі глядачі місцевих телеканалів.

– Чим тебе приваблює акторська справа?

– Я ще маленька і творча дівчинка, й мені хочеться спробувати побути трішки дорослою, приміряти на себе ролі дорослої мами, режисера чи директора. Це так цікаво, коли ти граєш інший характер, не свій.

– Яка роль для тебе є найулюбленішою?

– Кожна роль – це якась інша історія: чи сумна, чи весела, але як у казці – повчальна. Найбільше люблю веселі, смішні фільми, від яких отримую позитивні емоції.

– В якій ролі ще хотіла би знятися?

– Я дуже люблю зніматися на камеру, і хочеться грати позитивних героїв, але ще хочу зніматися в таких фільмах чи роликах, щоб доносити людям потрібність дружби, любові до рідних, тварин, природи і важливості миру.

– Які твої плани на рік прийдешній? Що хочеться втілити?

– Перш за все маю добре вчитися в гімназії, бо без знань я нічого не досягну. В новому році буду далі зніматися та навчатися цій професії. Також займатися великим тенісом, бо без спорту не буде енергії займатися улюбленою справою. А також продовжувати навчатися вокалу – це моє найулюбленіше хобі. Мені подобається кіно і все те, що відбувається на майданчику, але театр я теж дуже люблю. Я хотіла б і в театрі, і в кіно, але розумію, що театр забирає багато часу та енергії. Зйомки у фільмах – це новий досвід, а також нові зустрічі та знайомства. Це так добре, коли в свої дев’ять років я маю стільки можливостей. І хочу за це подякувати своїм батькам!

, , , переглядів: 1 121


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *