Керівництво, працівники та небайдужі мешканці Бугринськох сільської ради щодня сходяться до адмінприміщення, де збирають допомогу для переселенців і військових.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2022/04/278580906_536854514718296_4990897179882077926_n-300x225.jpeg)
Голова Рівненської ОВА Віталій Коваль повідомляє, що вони готують їжу, формують набори та грузять їх, аби далі відправити на Чернігівщину. Адже лише з Бугринської громади – 89 чоловіків пішли служити Батьківщині.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2022/04/278583110_536854498051631_897378073935067500_n-300x225.jpeg)
Облаштували в сільській раді і міні-пекарню, де щодня печуть солодкі коржики.
– Пишаюся і дякую жителям Бугринської громади. Вони – приклад єдності і світлої енергетики. Якщо кожен зробить все, що може на тому місці, де він є – перемога настане значно швидше, – додав Коваль.