Де у Рівному можна побачити 50 відтінків білого

Щасливе
24.07.2018  09:00

Де у Рівному можна побачити 50 відтінків білого

Літо – пора, коли наша душа та тіло прагнуть змін. Усі ми чуємо про те, що люди прагнуть привести себе у форму до літа, а ще саме у сезон відпусток хочеться надати вишуканості та елегантності власній оселі. Якщо ми говоримо про ремонт кімнати, то перш за все на думку спадає оздоблення стін. Адже всім відомий вислів, що «стіни лікують». А нині вони повинні бути «лікувальними» за рахунок своєї екологічності, стильності та вишуканості. 

Як досягнути усіх цих високих вимог? На шляху до вдосконалення вашого будинку чи квартири – завітайте у декор-салон «SAN MARCO», який займається роздрібною та оптовою торгівлею екологічних декоративно-оздоблювальних матеріалів. Найбільш повна колекція декоративних фарб і штукатурок з Італії, з унікальними ефектами для оформлення інтер’єру та екстер’єру тільки тут. Завод San Marco, з якого ввозять фарби та декоративні покриття в Україну та до Рівного, зокрема, є лідируючим підприємством в виробництві фарб і декоративних покриттів для будівництва в Італії.

Матеріали найвищої якості, з низьким впливом на навколишнє середовище, безпечні як у нанесенні, так і в експлуатації. Уся продукція відповідає вимогам міжнародних ринків, а бажання постійного вдосконалення змогли об’єднати кращі відкриття і традиції венеціанських майстрів-декораторів з найбільш розвиненою системою досліджень і експериментів у світі нових матеріалів і нових технологій.

 

У декор-салоні «SAN MARCO» на Богоявленській, 14 (колишня Черняка) ви знайдете найповнішу колекцію декоративних фарб і штукатурок з Італії. Асортимент продукції, яка представлена у салоні, – це і водорозчинні фарби, ґрунтовки, декоративні покриття, емалі, гіпсова ліпнина і ще багато корисного для ремонту чи змін в інтер’єрі. Впевнені: тут ви знайдете для себе найбільш оптимальний варіант.

З новинок, які зараз можна придбати у «SAN MARCO» – це італійські екологічні фарби LOGGIA. Їх відмінністю від фарб SAN MARCO є доступна ціна, а також наявність нових ефектів, яких не мають інші фарби. Також у декор-салоні ви знайдете унікальну фарбу UMANА, яка має властивість самоочистки, тим самим не так вбирає в себе пил. Саме такою фарбою оздоблено Ватикан. І це не дивно, адже продукція SAN MARCO добре відома не тільки професійним будівельникам, але так само в гвлузі реставрації та відновлення творів мистецтва і архітектури. А у практичних цілях фарбу UMANA можна використати для фарбування санітарних приміщень, лікарень…

 

Амбітна мета, яку ставлять перед собою в салоні «SAN MARCO», – продемонструвати, що не тільки у відомих серіалах можна показати «50 відтінків», а і у реальному житті. Вже скоро у декор-салоні можна буде побачити 50 відтінків білого кольору, який прекрасний та суперечливий, і його часто обирають клієнти. А в іншому залі буде представлена гіпсова ліпнина, яка є альтернативою шкідливому піностиролу. Стенди з широким вибором гіпсових матеріалів задовольнять вимоги найвибагливіших клієнтів.

 

Тож якщо у вас вдома капітальний ремонт або ви просто вирішили трохи освіжити і змінити інтер’єр, SAN MARCO – саме те, що треба. А завдяки службам доставки не тільки рівняни, а й жителі всієї України мають можливість замовити необхідне, не переплачуючи колосальні суми у своїх місцевих магазинах.

095 635 000 9, ‎096 66 155 66
Понеділок – Субота 10:00 – 19:00
м. Рівне, вул. Богоявленська (Черняка) 14
, , , , переглядів: 966
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *