Для зупинки незаконного будівництва у центрі Рівного викликали поліцію

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
18.05.2018  22:40

Одна з незаконних забудов, яка вже тривалий час “на слуху”  – це будівля у центрі Рівного, на вулиці Соборна. Її вже встигли охрестити “сіновалом” та вимагають негайного знесення.

Ми вже писали, що власник не йде на жодні поступки, виявляє неповагу та нерозуміння.

“Сіновал” потрібно знести: рівняни обурені незаконною будовою (+ФОТО)

Заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН наголосив, що подальші дії міської влади – притягувати власника до адміністративної відповідальності, вручати припис про усунення порушень містобудівного законодавства та подавати до суду про знесення.

Проте поки триває ця “тяганина” власник незаконної будівлі “не спить”, а вирішив продовжити далі своє будівництво.

Проте його незаконні дії були не тривалими – за зверненням заступника мера Віталія Германа подана заява в поліцію і будівельні роботи призупинено.

  • 19 травня місто Рівне відзначатиме День Європи, а на вулиці Соборній,197 в центральній частині міста, знову розпочато самочинне виконання будівельних робіт. Що там мало бути невідомо. За дорученням міського голови подав заяву в міське управління Національної поліції. Працювала слідчо-оперативна група на місці події. Виконання будівельних робіт зупинено. Щиро дякую рівнянам за небайдужість. Разом МИ – СИЛА, – наголосив Віталій ГЕРМАН.
, , , , , переглядів: 1 672Один коментар
  1. Ніякі роботи не зупинились. Цей “сіновал” вже повністю огороджений і всі роботи проводяться всередині повним ходом. Зате всі наші можновладці святкують День Європи! Ми ж Європейська країна! Складається враження, що міській владі та правоохоронним органам байдуже, що там буде. Якби було бажання, закрити це будівництво можна було б вже давно, але щось ніхто не поспішає це зробити.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *