Головний редактор журналу “РІВНЯНИ” Ольга Лірник: “Хай прийде особлива весна…”

Щасливе
27.03.2019  14:11

Кажуть, що до людини з роками приходить омріяна мудрість. Можливо, воно і так, але з іншого боку – з роками людині навпаки хочеться залишатися ще більш безтурботнішою, ловити момент, жити з розумінням того, що для щастя не варто чекати миті, а бути щасливим саме тепер.

Звісно, в житті кожного наступають моменти, коли по-особливому починаєш цінувати банальні, здавалося б, речі. Після одруження переосмислюється поняття “відповідальність”, адже “я” перетворюється на “ми”. З народженням дітей по-особливому починаєш цінувати здоровий сон, різницю між буднями та вихідними, загострюється інстинкт самозбереження та приходить розуміння того, що життя вже ніколи не буде таким, як раніше.

Провівши мільйони діалогів з різними людьми, починаєш остерігатися брехні та відмічати мудрість, вчишся переймати чужий досвід, брати приклад з успішних людей та розуміти мовчання.

З віком приходиш в життя інших, не кваплячись, десятки разів зазираючи у віконце, і тільки тоді, переосмисливши все надцять разів, стукаєш у двері. А зайшовши, робиш повільні кроки, щоб зблизитися, трепетніше обнімаєш, торкаєшся ніжніше… І якщо любиш, то з усією щирістю, вірністю та пристрастю.

Нехай ця весна стане для вас особливою: з переосмисленням цінностей, з розумінням того, що нарешті вдалося відпустити минуле, зі здатністю розуміти та пробачати, з примноженням добра та щирості…

Не варто думати, що попереду купа часу, поспішайте жити саме зараз і будьте щасливими вже в цю мить, коли ви читаєте журнал “РІВНЯНИ”

Головний редактор журналу “РІВНЯНИ” Ольга ЛІРНИК.

, , , переглядів: 818
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *