Майстри Домової служби люблять роботу і людей!

квиток на автобус
Щасливе
03.04.2019  09:20

У нього в очах є іскра і прагнення допомагати іншим, він не боїться працювати і звик в житті покладатися на власні сили. За два роки роботи у «Домовій службі Рівного» він пройшов шлях від стажера, який тільки придивлявся до всього, що відбувається, до одного з кращих майстрів. Олександр Бондар – герой рубрики «Інструмент росту». У відвертому інтерв’ю Олександр розповів про шлях до «Домової служби», перші замовлення та неординарні ситуації робочого процесу.

Олександр ще з студентських років не хотів залежати від батьків та прагнув заробляти собі на життя власними силами. Цей хлопець ставив перед собою цілі та досягав їх. Під час навчання у Технічному коледжі НУВГП у Рівному хлопець постійно підробляв, але в той же час побачив і іншу «сторону медалі», коли виконавши роботу, тобі можуть не заплатити, або заплатити, але зовсім не те, про що було попередньо домовлено.
– Так, я постійно шукав способи заробітку і коли кілька разів зіштовхнувся з обманом від роботодавців, вирішив спробувати «кращого життя» за кордоном. Працював у Польщі, Фінляндії… Разом з дружиною, в той час нареченою, ми практично самі заробили собі на весілля мрії. Але зрозуміли, що заробітки – не для нас. Треба шукати себе та роботу до душі тут, в Україні, – розповідає Олександр.

Саме в той момент пошуків роботи, друг Сашка – майстер зі Львова познайомив його з компанією «Домова служба». Хлопцеві відразу ж сподобалося те, що тут у нього є реальна можливість працювати, розвиватися та мати достойну заробітну плату, будучи вдома, поряд з рідними.
– Домова служба – це одна велика команда, в якій усі зацікавлені в успіху кожного окремо і компанії в цілому. Також мені відразу сподобалося, що тут дослухаються до думки кожного. У нас відбуваються наради, де всі майстри можуть висловити свої побажання і найголовніше – нас чують, – говорить майстер. – Між майстрами з одного боку є здорова конкуренція, а з іншого – тобі завжди готові прийти на допомогу та підтримати. Коли я тільки прийшов у «Домову службу» хлопці мені все показували, вчили і тільки через півроку я взяв перше самостійне замовлення.

На питання про те, чи пам’ятає своє перше самостійне замовлення, Саша відповідає з впевненістю – «Так, це був ремонт змішувача. Було страшно і відповідально, але я впорався!». Зараз Олександр є одним з кращих майстрів у ДС Рівного, є клієнти, які роблячи замовлення, просять, щоб саме цей майстер знову приїхав та вирішив проблему і це надихає майстра працювати ще краще.
– В нашій роботі мені також дуже подобається спілкування з людьми та відчуття того, що ти потрібен. Приємно, коли викликають саме тебе, коли залишають позитивні відгуки. Ці відчуття важко з чимось порівняти, – каже Саша.

За два роки роботи в Олександра Бондара виникало чимало нестандартних ситуацій, вихід з яких було складно знайти, але він доводив, що це реально. І зараз, озираючись назад, він переконаний, що саме такі нестандартні ситуації змушують тебе мобілізуватися, приймати виважені рішення та робити вибір. Але зрештою саме такі випадки часто дають найкращі результати.
Зараз Саша допомагає друзям спробувати свої сили у команді «Домової служби». Адже з власного досвіду знає, як потрібна підтримка на початку шляху.
– Я завжди рекомендую всім «Домову службу», як платформу для власного розвитку та заробітку. Тут привчають до відповідальності за слова та справи, тут немає місця непрофесіоналізму та хамству, тут зацікавлені в твоєму розвитку та допомагають тобі у цьому, тут люблять працювати і просто люблять людей!

, , , , переглядів: 1 387


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *