Марія Власюк: Клітинне харчування FitLine точно змінить ваше життя!

квиток на автобус
Щасливе
26.11.2023  11:00

У час війни та постійних стресів варто піклуватися про свій внутрішній стан та наповнювати організм поживними речовинами зсередини. Про це точно знає Консультант з натурального клітинного харчування року – Марія ВЛАСЮК. Про довіру до бренду Fitline та особливості клітинного харчування – читайте.

– Як ви прийшли до того, чим займаєтеся зараз? Які думки вас надихнули на цей напрямок?

– Кілька років тому я опинилась в ситуації, яка спонукала мене шукати рішення для покращення свого здоров’я та здоров’я моєї дитини. Протягом цього часу мною та сином були випробувані багато різноманітних ліків та лікарських засобів щодо поліпшення свого здоров’я. Однак, бажаного результату досягнуто не було. Одного дня моя подруга розповіла мені про продукцію клітинного харчування Fitline, яка дуже позитивно впливає на організм людини. При цьому детально та вичерпно інформувала мене щодо цього продукту, про його корисну дію на організм людини, про його виготовлення та вживання. При цьому наголосила, що уже тривалий час вона та члени її родини вживають цей продукт, і стан її здоров’я значно покращився. Недовго вагаючись та повністю довіряючи своїй подрузі, я вирішила скористатись її порадою та спробувати дію цього продукту на собі та синові.

 

– У чому особливості продукції Fitline та скільки цей бренд на ринку?

– Це продукт німецької компанії PM International. На ринку оздоровчих продуктів цей бренд вже 30 років. Компанія має високу репутацію, довгорічний досвід та використовує передові наукові розробки. Має багато нагород, патентів та сертифікатів. За незалежним оцінюванням посідає перше місце в Німеччині та Європі і є компанією №8 у світі. Fitline допоміг мені та моїй дитині, і я хочу тепер розповісти про нього іншим.

 

– Які переваги такого харчування і які результати мають люди, які з вами співпрацюють, яких ви консультуєте?

– Природність: Fitline має в основі натуральні інгредієнти, що можуть бути ефективними в рішенні різних проблем здоров’я.

Комплексність: Продукти Fitline пропонують комплексні рішення для покращення здоров’я, розроблені з урахуванням супутніх проблем.

Індивідуальний підхід: Fitline пропонує програми, що враховують потреби кожної людини окремо, забезпечуючи персоналізований підхід до здоров’я.

Наукова підтримка: Продукти Fitline розроблені на основі наукових досліджень та підтримуються експертами в галузі харчування і здоров’я.

Крім того, компанія PM International привабила мене такими аспектами, як довіра, якість, підтримка та різноманітність.

– Ви є консультантом з натурального харчування. У чому суть такого методу харчування?

– Клітинне харчування FitLine базується на концепції використання мікронутрієнтів, які підтримують оптимальну роботу клітин організму. Метод полягає в забезпеченні клітин організму всіма необхідними поживними речовинами для їх функціонування та відновлення. Цей підхід відрізняється від інших підходів до харчування тим, що фокусується на поживній цінності продуктів та їх впливі на клітинний рівень організму. Ці продукти містять важливі вітаміни, мінерали й антиоксиданти, які допомагають забезпечити енергію, відновлення та оптимальну функцію клітин. Дуже важливим винаходом науковців є концепція NTC (NUTRITION TRANSPORT CONCEPT) доставляння поживних речовин в клітину. Завдяки цьому винаходу в клітину потрапляє стільки, скільки потрібно, тоді, коли потрібно, і саме туди, де потрібно покрити певний дефіцит. Це мене як фахівця зацікавило, тому що дуже цінно, коли продукт не чинить передозування і має високу біодоступність Люди, які співпрацюють з компанією PM International та використовують продукти клітинного харчування, досягають різних результатів. Вони отримують підвищення енергетичного рівня, поліпшення шкіри, зростання м’язової маси, зменшення ваги та покращення загального самопочуття.

Продукти FitLine усувають дефіцит усіх важливих життєво необхідних речовин (вітаміни, мікроелементи, антиоксиданти, ферменти, поліненасичені жирні кислоти, клітковину, амінокислоти та ін.). Це створює ідеальні умови для правильної та оптимальної роботи нашого організму й максимально захищає всі клітини від несприятливих впливів.

У сфері додаткового харчування це інновації глобального масштабу, які не мають аналогів у світі.

Кожен продукт FitLine поєднує безліч натуральних високоякісних компонентів. Їхнє засвоєння посилюється завдяки синергії взаємодії та ретельно збалансованому складу.

 

– Fitline – це ж також класний підробіток та бізнес-ідея. Чи справді це так?

– Так, це простий і успішний мережевий бізнес з унікальними можливостями, де людина приймає добровільне рішення про самозайнятість без ризику, свободу вибору робочого часу та можливість весело проводити час, створюючи миттєвий додатковий дохід. У зв’язку з цим постійно відбувається безплатне навчання та вдосконалення партнерів в онлайн- та офлайн-навчаннях (школа) та бізнес-академіях, а також навчання із виїздом за кордон.

НАПРЯМКИ. ФУНКЦІЇ. ВЛАСТИВОСТІ.

  1. Додаткове живлення

Натуральні вітамінно-мінеральні комплекси

Антиоксидантний захист на клітинному рівні

Детоксикація й очищення організму

Безпечне збалансоване харчування

Смачні вітамінні коктейлі

 

  1. Догляд за шкірою

Антивікова система догляду

Система очищення та регенерації шкіри

Система догляду за обличчям

Система догляду за тілом

Система для різних типів шкіри

 

  1. Спортивне харчування

Підвищення швидкості, енергії, витривалості

Збільшення сили, м’язової маси та підтримка форми

Швидке відновлення після інтенсивних тренувань

Зниження м’язових болів та втоми

Зміцнення імунітету та покращення метаболізму

 

переглядів: 197


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *