Митці, освітяни та директори, – хто отримає відзнаки з нагоди Дня міста Рівне

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
12.08.2019  10:00

Митці, освітяни та директори, – хто отримає відзнаки з нагоди Дня міста Рівне

Традиційно з нагоди Дня міста чимало рівнян отримують відзнаки від влади міста за особистий внесок у його розвиток. Відтак, можна отримати починаючи від почесних грамот і до вручення звань “Почесного громадянина міста”.

Цей рік не став винятком. Так, за високий професіоналізм та бездоганну сумлінну працю вручать почесні грамоти Рівненської міської ради та виконавчого комітету:

Братчику Роману Олександровичу, Дерело Ілоні Іванівні, Кореню Михайлу Михайловичу, Клубуку Ігору Антоновичу, Лагнюку Тарасу Васильовичу, Міхо Олександру Миколайовичу, Немешу Василю Федоровичу, Рибальченко Вікторії Миколаївні, Савенку Олександру Васильовичу, Сторожук Наталії Геннадіївні, Тарасовичу Павлу Михайловичу,  Чеховичу Георгію Георгійовичу,  Ширку Юрію Миколайовичу.

Присвоять відзнаку “За заслуги перед містом” IІІ ступеня за багаторічну плідну працю на підприємстві, установі, організації чи закладі, що сприяла підвищенню їх авторитету, престижу, за тривалі зусилля, що увінчалися успіхом:

Дубнюку Анатолію Олексійовичу – майстру спорту України з баскетболу, гравцю (центровому) БК «Рівне», керівнику фізичного виховання Рівненського професійного ліцею;

Єфімчуку Юрію Васильовичу – директору Спеціалізованої дитячо- юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 2 (плавання);

Мельничук Ліні Тимофіївні – Народній артистці України, провідному майстру сцени;

Романюку Віталію Васильовичу – генеральному директору ТДВ «Рівненський домобудівний комбінат».

Відзнаку “За заслуги перед містом” ІІ ступеня» за багаторічну плідну працю, діяльність у певній галузі, що сприяла підвищенню її авторитету, престижу, за тривалі зусилля, що увінчалися успіхом отримають:

Микола Карпюк український громадський та політичний діяч, член партії УНА-УНСО. Учасник конфлікту у Придністров’ї, грузино-абхазького конфлікту, акції Україна без Кучми.

Павлу Леонтьєву – одному із засновників греко-римської боротьби у Рівному;

Ніні Ніколаєвій – Народній артистці України, провідному майстру сцени;

Ользі Петух – директору Рівненського навчально- реабілітаційного центру «Особлива дитина»;

Володимиру Петріву – директору-художньому керівнику КЗ «Рівненський обласний академічний український музично-драматичний театр».

Присвоять відзнаку “За заслуги перед містом” I ступеня за діяльність, яка сприяла підвищенню авторитету міста Рівного на регіональному та державному рівнях, за тривалі зусилля, що увінчалися успіхом на користь міста і його мешканців:

Гончаровій Марії Прохорівні – керівнику хору «Аве Марія» Рівненського міського Палацу дітей та молоді з 1985 по 2018 роки.

 

Звання “Почесний громадянин міста Рівного” отримає одна особа – Косміаді Надії Георгіївні – дочка художника Георгія Петровича Косміаді.

, , , , переглядів: 1 162


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *