На півночі Рівненщини збили ворожу ціль

Щасливе

Під час крайньої повітряної тривоги на півночі Рівненщини було збито ворожу ціль.

Про це повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.

– Дякую силам ППО і ЗСУ за надійний захист! Перемога – за нами, – додав він.

, Переглядів: 628

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *