На Рівненщині — історична медаль у пара лижних перегонах

Щасливе

Рівненщина вперше в історії виборола медаль на чемпіонаті України з пара лижних перегонів. Бронзовим призером став спортсмен “Інваспорту” та ФСК “Повір у себе” з міста Сарни — Григорій Шимко.

Змагання проходили у Яворові на Львівщині, де змагалися спортсмени з 13 регіонів. Григорій виборов дві бронзи: у гонці-спринті вільним стилем (1,6 км) та класичним стилем (5 км).

Це не перше серйозне досягнення спортсмена — раніше він посів шосте місце у фіналі Кубку світу з пара біатлону. Вітаємо з важливим здобутком та першими медалями для області у цьому виді спорту!

Переглядів: 171

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *