На Рівненщині музиканти можуть отримати премію в 20 тисяч гривень

Щасливе
14.11.2023  14:19

Рівненська ОДА оголосила прийом документів на здобуття обласної премії в галузі народного хорового мистецтва імені Федора Гощука.

Федір ГОЩУК

фото з facebook.com/RivneODA

Щорічно премію надають композиторам, які працюють у сфері української народної музики, керівникам, диригентам народних хорових колективів, окремим виконавцям народних пісень і музики (вокалістам, інструменталістам), які своєю діяльністю сприяють збереженню та популяризації українського народного хорового мистецтва.

Федір Гощук народився на Закарпатті, проте його професійна діяльність пов’язана з Рівненщиною. Премія спрямована на вшанування пам’яті цього видатного діяча у царині культури та мистецтв.

Розмір обласної премії – 20 тисяч гривень.

Документи на претендентів можуть подати органи місцевого самоврядування, творчі спілки, культурно-мистецькі заклади, заклади освіти, громадські організації мистецького спрямування та претенденти шляхом самовисування.

Завірені в установленому порядку документи необхідно подати до 27 листопада управлінню культури і туризму Рівненської ОДА в каб.119, майдан Просвіти 1, м. Рівне (приміщення обласної державної військової адміністрації) або надіслати на електронну адресу kultura119@ukr.net.

За повідомленням з Рівненської ОВА.

 

, , переглядів: 282


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *