На Рівненщині планують розвивати органічне ягідництво

Регіонтехсервіс
Щасливе
08.12.2022  09:08

На Рівненщині планують розвивати органічне ягідництво

6 грудня у Рівненській обласній військовій адміністрації відбулась презентація проєкту «Розвиток органічного ягідництва в об’єднаних територіальних громадах».

До події долучився і Благодійний фонд «Рокада» Рівне , щоб підтвердити свою підтримку в реалізації даної ініціативи в частині залучення ВПО, психосоціальної підтримки родин переселенців, які готові розпочати власну справу у приймаючих громадах. “Наш фонд обов’язкового буде включатися в створення умов для соціалізації ВПО та підсилення потенціалу територіальних громад Рівненщини, щоб забезпечити сталі рішення для допомоги людям”.

Мета цього проєкту – створення експортних ланцюжків з постачання та переробки органічних ягід, активне поширення практичних і теоретичних знань з органічного землеробства для фермерів та студентів Рівненської області.

Проект буде реалізовано протягом 2023 року консорціумом у складі «Органік Лайф» (Німеччина) та «РСН Трейд» (Україна) у співпраці з Національним університетом водного господарства та природокористування (НУВГП) та Гощанським міжшкільним ресурсним центром (ліцей) на території об’єднаних територіальних громад Гощі, Корця, Острога та Привільного.

 

переглядів: 129
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *