На Рівненщині приватизують паливний склад

Щасливе
22.04.2024  10:00

На засіданні постійної комісії з економічних питань та комунальної власності розглянули ряд важливих питань, серед яких – приватизація паливного складу та інші економічні аспекти.

Один із обговорюваних питань – це паливний склад у місті Сарни, який протягом тривалого часу залишається не використаним. З метою вирішення цієї проблеми обговорено можливість його приватизації. Однак, через незадовільний стан, комплекс не може бути переданий в оренду, а для капітального ремонту необхідні значні кошти.

Рівне: на порушників благоустрою склали штрафи

Також на засіданні розглянуто питання щодо відчуження автомобіля Volkswagen Transporter, який перебуває на балансі Рівненського обласного спеціалізованого будинку дитини. Цей автомобіль, випущений у 1984 році, вже вичерпав свій ресурс, тож питання про його приватизацію також буде винесено на розгляд сесії обласної ради.

Для подання декларації скористайтесь Електронним кабінетом

Очікується, що після відчуження цих майнових об’єктів на аукціонах, кошти, зібрані від продажу, поповнять бюджет області. Крім того, члени комісії розглянули вісім кадрових питань та затвердили зміни до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад області у зв’язку з прийняттям майна із власності Вараської територіальної громади.

 

 

, , , переглядів: 73


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *