На Рівненщині шукають локації для будівництва житла ВПО

Щасливе
На Рівненщині планують будувати житло для переселенців. Відповідний Меморандум про співпрацю голова Рівненської ОДА Віталій Коваль підписав із представниками Благодійного фонду розвитку Emerland. Ініціатива полягає у розбудові населених пунктів Рівненщини для подальшого поселення людей, які втратили житло через війну.
– Обговорили напрямки співпраці, соціальну та економічну складову проекту. Пропрацьовуємо варіанти локацій. Нагадаю, Рівненщина стала надійним тилом для понад 50 тисяч переселенців. Нам важливо їх підтримати і соціалізувати. Тому завжди готові до співпраці, як з українськими, так і закордонними фондами, організаціями, – зазначив Віталій Коваль.
, , , Переглядів: 666

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *