На Рівненщині відкрили новий ЦНАП: де саме

квиток на автобус
Щасливе
26.11.2023  16:00

Новий ЦНАП запрацював у Варковицькій громаді, що на Дубенщині. Доступ до адмінпослуг отримають майже 5,5 тис. жителів Варкович та мешканців прилеглих сіл.

Відтак громадяни матимуть можливість скористатись 164 послугами, перелік яких згодом розширюватимуть. Також планують створити «єдине вікно» для ветеранів, членів їх сімей та членів сімей загиблих Героїв.

«Ми прагнемо створювати зручні та доступні сервіси для мешканців Рівненщини. І на сьогодні ЦНАП у Варковицькій громаді став вже 48-им в регіоні. В умовах воєнного стану робота ЦНАПів набуває особливої важливості. Адже в цей період отримати державні послуги для багатьох стає критично необхідним», – сказала  заступниця  голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванна Смачило.

У приміщені виконали ремонтні роботи за рахунок місцевого бюджету. Крім цього, облаштували комфортні зони очікування та обслуговування громадян, а також дитячий куточок.

Також отримали необхідну техніку та обладнання для персоналу Центру завдяки Проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України», що фінансується Урядом Великої Британії. Безперебійну роботу ЦНАПу забезпечить зарядна станція від партнерів з Програми розвитку ООН в Україні.

переглядів: 186


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *