Науковці з Рівненщини прийняли участь у Міжнародній конференції щодо третього рівня освіти в Україні

квиток на автобус
Щасливе
19.11.2023  20:23

Упродовж 17-19 листопада, на березі мальовничого озера Світязь, на базі практики «Гарт» Волинського національного університету імені Лесі Українки проведено VII Міжнародну науково-практичну конференцію: «Третій рівень освіти в Україні: становлення та тенденції».

Модератором наукового заходу виступила кандидат історичних наук, професор, докторант Волинського національного університету імені Лесі Українки Мирослава Філіпович. Співорганізаторами конференції виступили Видавничий дім «Гельветика» та Центр українсько-європейського наукового співробітництва.

Участь у роботі конференції в режимі офлайн прийняло понад 60 науковців, які представляли вищі навчальні заклади майже з усіх областей України, ще понад 50 науковців прийняли участь у роботі наукового заходу в онлайн форматі.

Були серед офлайн учасників конференції і рівняни. Зокрема Людмила Боровик – кандидат педагогічних наук, доцент, член-кореспондент Міжнародної кадрової академії, почесний професор Baltic Research Institute of Information Economic Area (Латвія) та Тетяна Панюк – кандидат економічних наук, доцент, член-кореспондент Академії економічних наук України, професор кафедри економічної теорії Рівненського державного гуманітарного університету.

Особисто участь у конференції прийняв ще один відомий рівнянин, який наразі представляв столичний ВУЗ – Андрій Боровик – кандидат юридичних наук, професор, академік Академії адміністративно-правових наук, віце-президент з наукової роботи Науково-дослідного інституту публічного права.

Основними завданнями конференції були: – проведення конструктивного обміну думками у світлі нових воєнних реалій в Україні; – здійснення аналізу проблем у підготовці наукових та науково-педагогічних кадрів у період війни та післявоєнного стану; – сформувати нові ідеї та підходи до вирішення проблем у науковій та освітній сферах з врахуванням воєнного стану – повідомив академік Боровик.

переглядів: 141


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *