Нечуючі у Рівному активно плетуть маскувальні сітки

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
12.09.2023  14:26

Спільнота глухих людей у Рівному ніколи не залишалася осторонь важливих суспільних процесів у місті та в Україні. Не виключення і повномасштабне вторгнення росії, адже люди, які мають ураження слуху, почали допомагати наших Захисникам та Захисницям.

У Рівненській територіальній організації УТОГ розповідають, що спочатку глухі зібрали баночки для створення окопних свічок. Потім кілька людей вирішило долучитися до плетінння маскувальних сіток – не тільки плели, але й нарізали смужки тканини. Найактивнішими були троє жінок: Надія ПОПКО, Надія ПОХИЛЮК, Неоніла ТАБАЧУК.  

Неоніла Табачук

Варто наголосити, що ці троє жінок проявили найбільше завзяття й почали плести маскувальні сітки регулярно. При чому, одній із них доводилося для цього добиратися із Квасилова.

Керівниця волонтерської організації розповідає, що жінки ставляться до своєї роботи відповідально та старанно.

(з ліва на право): Неоніла Табачук, Надія Попко, Надія Похилюк

– Ці жінки дуже старанно ставляться до своєї роботи, плетуть сітки, нарізають для цього смужки. Вчилися плести сітки, адже це складний процес, ми їм жестами пояснили, як це правильно робиться, вони радо дослухалися й радо долучаються до нашої цього процес, ретельно виконуючи свою роботу, – говорить керівниця волонтерського штабу Сніжана.

Рівненська обласна організація УТОГ, крім усього, заохочує до суспільної активності членів товарства:

– Одне із наших основних завдань – забезпечити соціальну активність глухих, адже вони так само прагнуть брати участь у житті громади, а зараз зробити свій вклад у Перемогу України. І Неоніла ТАБАЧУК, Надія ПОПКО та Надія ПОХИЛЮК, які майже усе своє життя є членкинями Українського товариства глухих – яскраве цьому підтвердження, адже вони є одними із найактивніших, – розповідає головиня Рівненської обласної організації УТОГ Віра ЛЕБЕДЮК.

, , переглядів: 317Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *