Опора презентувала у Рівному нове дослідження: про що мова

квиток на автобус
Щасливе
18.11.2023  12:00

Рівне відкрите до співпраці з громадськими організаціями та отримало високу оцінку за параметрами надання якості освітніх та медичних послуг, відкритості для ВПО та залученні громади до прийняття рішень. Це стало відомо під час презентації дослідження Громадянської мережі “ОПОРА”, що стосується соціально-політичних поглядів мешканців Рівненської ТГ.

– Для нас надзвичайно важливою є співпраця з громадськими організаціями, які допомагають нам побачити ті сфери, які варто покращити в нашому місті, – говорить очільник Рівного Віктор Шакирзян.

– Вдячний Громадянській мережі “ОПОРА”, яка вже впродовж 16 років, працює над аналізом роботи міської ради та депутатів Рівнеради. Подібні дослідження дозволяють нам побачити ті виклики, з якими стикаються мешканці та які кроки потрібні для нашої більш якісної взаємодії, – зауважив Віктор Шакирзян.

В опитуванні чітко видно, що рівняни готові долучатися до громадських ініціатив, волонтерської роботи, громадських обговорень. Тим самим це знак для керівництва міста, щоб і далі бути відкритими у своїй роботі, працювати над ще ефективнішою взаємодією та комунікацією з мешканцями.

переглядів: 120


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *