Після вихідних суттєво подешевшали тепличні огірки

Щасливе
29.05.2017  22:21

Після вихідних суттєво подешевшали тепличні огірки

Українські виробники на цих вихідних в два рази скоротили ціни на тепличні огірки. Про це повідомляє галузеве видання agrostory.com.

Стало відомо, що після вихідних на ринках України вдвічі подешевшали тепличні огірки. Станом на сьогодні, 29 травня, українські тепличні господарства пропонують цей овоч в середньому по 7-9 гривень за кілограм. Варто відзначити, що ще у п’ятницю, 26 травня, огірки продавали в середньому по 13-16 гривень за кілограм.

Як повідомляє видання, в цьому році станом на кінець травня огірки все-одно в півтора рази дорожчі, ніж в аналогічний період минулого року. Так, в останні дні травня 2016 року ці овочі продавали за середньою ціною в 9-12 гривень за кілограм.

За словами експерта плодоовочевого ринку Східної Європи Тетяни Гетьман, таке істотне скорочення вартості огірків сприятливо вплине на збільшення експорту українського овоча. Адже саме на травень-червень, традиційно, припадає найбільше експортних поставок огірків на зовнішні ринки.

Результат пошуку зображень за запитом "огірки на базарі"

«У цьому сезоні, навіть за умови відносно високої ціни, наші виробники змогли збільшити обсяги експорту. При цьому, серед всіх напрямків збуту, найбільш інтенсивно продовжує збільшуватися частка ринку країн ЄС. У цьому сезоні в цей регіон ми вже відвантажили понад третину від усього експортного обсягу», – зазначає Гетьман.

За її словами, в першому кварталі поточного року українські виробники експортували близько 2 тисяч тон тепличних огірків. Найбільше закуповувала цей овоч сусідня Білорусь. У цю країну експортували понад мільйон тон овоча. Друге місце по імпорту українського огірка зайняла Польща. У цю країну експортували близько 700 тисяч тон овоча.

, , , , , , , , , , , , переглядів: 1 193
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *