Поляки вчили рівнян, як залучати інвестиції

Регіонтехсервіс
Щасливе
27.06.2018  09:00

Поляки вчили рівнян, як залучати інвестиції

В рамках проекту «Професійні кадри в місцевому самоврядуванні – формування компетентних команд публічної адміністрації в сфері підтримки реформи самоврядування в Україні», відбулась зустріч між представниками Адміністрації міста Люблін, Рівненської міської ради та інституціями з розвитку міста.

Польські колеги, Лукаш Ґошь (заступник директора Управління стратегії і обслуговування інвесторів Адміністрації міста Люблін) та Анна Ястшембська (начальник відділу реалізації міжнародних проектів Управління неінвестиційних проектів Адміністрації міста Люблін) ділились власним досвідом залучення та обслуговування інвесторів, організації роботи з міжнародними проектами, а також надавали конструктивні рекомендації та поради у сферах стратегічного та проектного менеджменту.

Метою проекту є підтримка і розвиток кадрів української публічної адміністрації та популяризація належного управління в сфері впровадження реформ, які виникають з Угоди про асоціацію Україна-ЄС у 8 обласних центрах України, в т.ч. і місто Рівне.

Особлива подяка керівнику делегації з Адміністрації міста Люблін Krzysztof Łątka, директор Управління неінвестиційних проектів Адміністрації міста Люблін.

Проект співфінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках польської співпраці для розвитку

 

, , , переглядів: 1 158
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *