Помер у лікарні Запоріжжя: Рівне втратило ще одного Героя

Щасливе
19.11.2023  11:56

Завтра Рівне віддасть шану своєму Герою-захиснику Андрію Сивоконю.

Андрій Сивоконь народився у Рівному 28 березня 1974 року. Навчався у місцевій 10 школі, а за тим здобув фах слюсаря-вентиляційника у 38 ПТУ. Проте, працювати за фахом не став. Натомість, знайшов себе спершу працюючи на заводі “Газотрон”, за тим, у “Рівнеелектроавтотранс”, а останнім часом – вантажником на КАТП-1728.

“Андрій не служив у армії, не мав жодного такого досвіду. Але 27 січня 2023 року ввечері вдома отримав повістку. А вже наступного дня ввечері вирушив у частину. Андрій розумів, що це його обов’язок, тож пішов захищати нас усіх,” – розповідає мама Героя Людмила Миколаївна.

Андрій жив разом із мамою. Із рідних, окрім неї, мав лише сестру, племінника та племінницю.

“Він був хорошим сином, братом, добрий, не сварливий, не конфліктний. Дуже спокійний. Він нічого не розповідав про службу. Проте і пробув у війську не довго – на початку червня отримав поранення. Лікувався у Запоріжжі, за тим його перевели у Рівне, у наш госпіталь… Він чекав проходження ВЛК, щоб далі продовжувати реабілітацію. Але йому стало зле, потрапив у лікарню…” – продовжує Людмила Миколаївна.

Серце Героя не витримало 11 листопада 2023 року. 49-річний солдат Андрій Сивоконь помер у лікарні Запоріжжя…

Прощання із Героєм відбудеться завтра, 20 листопада, на майдані Незалежності о 10.00. Поховають його на кладовищі “Нове”…

переглядів: 149


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *