Популярні імена у 2020: як на Рівненщини називають дітей

PodologRivne
09.07.2020

Популярні імена у 2020: як на Рівненщини називають дітей

За інформацією відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Рівненській області найпопулярнішими іменами, якими називали своїх новонароджених дітей мешканці нашого регіону у 2020 році, стали Артем та Анна.

Проте, є батьки, які до вибору імен своїм малюкам підійшли з особливим креативом. Так, на Рівненщині з’явилися нові жителі – Юдонг та Айсель.

У рейтингу найпоширеніших чоловічих імен, що присвоювалися хлопчикам у першому півріччі 2020 року при державній реєстрації народження стали: Артем, Владислав, Дмитро, Максим, Матвій, Тимофій, Олександр. Серед найуживаніших жіночих імен: Анна, Ангеліна, Емілія, Мілана, Софія, Єва.
Не обійшлося й без екзотики. До прикладу, хлопчиків називали: Асатур, Арістарх, Вісал, Дамир-Хасан, Іван-Даміан, Любим, Матео, Олесь, Юдонг, а дівчаток: Ангеліна Лейла, Айсель, Анетті, Арміна, Далія, Жасмін-Маріам, Кирієна, Мадона, Мікелла, Мія-Соломія, Ніно, Самара.

До слова, з початку 2020 року працівники відділів державної реєстрації актів цивільного стану Рівненської області видали більше 5000 свідоцтв про народження дитини. Новоспечені батьки продовжують користуватися інноваційним сервісом єМалятко. З моменту запровадження проєкту у Рівненській області послугою скористалися 270 батьків.

, , , переглядів: 358


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *