Повний перелік Пунктів обігріву та Пунктів незламності у Рівному

Щасливе
10.12.2022  10:00

В Рівному діють Пункти Незламності, які розташовані в різних мікрорайонах міста. У них можна зарядити гаджет, підключитись до Інтернету та зігрітись. Також, пункти забезпечені водою та є можливість випити гарячого чаю. Окрім того, на Пунктах Незламності щоденно чергують медики та наявна аптечка з лікарськими засобами для надання першої допомоги.

Перелік Пунктів Незламності та пунктів обігріву, що створені у Рівненській територіальній громаді, доступний для перегляду на сторінці Рівненської міської ради або ж за посиланням  http://surl.li/dydfv

 

Окрім того, у разі неможливості забезпечити належні умови діткам через надзвичайні ситуації (тривала відсутність електроенергії, тепла та води) можна звернутись до окремих (додаються нижче) закладів охорони здоров‘я Рівного та перечекати цей період на їх базі:

🔹 мами з малюками до 1 місяця можуть звернутись до Пологовий будинок Рівненської міської ради. У разі неможливості самостійного доїзду чи у період дії комендантської години, в межах Рівненської територіальної громади, санітарний транспорт Закладу зможе доставити маму з дитиною до Пологового будинку Рівного (контакти для виклику санітарного транспорту: (050)7007172 , (067)3007172);

🔹 мами з дітками віком від 1 місяця можуть звертатись до КНП “Міська дитяча лікарня” РМР

Рекомендуємо батькам, при потребі забезпечення малюка специфічним (особливим) харчуванням, подбати, аби необхідні засоби та продукти були завжди при собі.

 

переглядів: 238


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *